Студентська картка

Міжнародна платіжна картка, на яку Вам щомісяця і буде зараховуватися Ваша стипендія. З її допомогою Ви можете сплачувати покупки в магазинах, кафе і кінотеатрах, оплачувати рахунки за Інтернет, купувати квитки на транспорт і знімати гроші у всіх банкоматах ПриватБанку без комісії. У ПриватБанку найширша мережа банкоматів в Україні, напевно банкомат ПриватБанку знайдеться і поряд з Вашим навчальним корпусом або гуртожитком.

Дізнатися більше

Картка "Унiверсальна"

Терміново потрібні гроші, а стипендія буде ще нескоро? Безкоштовно оформите картку "Універсальну" ПриватБанку і до 55 днів користуйтеся кредитом без відсотків і комісій! Щоб оформити карту, потрібен лише паспорт та 15 хвилин Вашого часу.

Дізнатися більше

Вклад "Скарбничка"

Бажаєте накопичити гроші на літній відпочинок, новий iPhone або квиток на концерт улюбленої групи? Ви легко зможете це зробити за депозитом «Копилка», поповнюючи вклад на свій розсуд - в будь-який час і на будь-яку суму.

Дізнатися більше

Послуга «Регулярні платежі»

Втомилися ходити до відділення банку, щоб оплатити рахунки за Інтернет, навчання, гуртожиток і т.д., або шукати термінали для поповнення мобільного телефону? Підключіть до своєї студентської картки або карти "Універсальної" регулярний платіж, і кожен місяць з картки буде списуватися зазначена Вами сума.

Дізнатися більше

Грошові перекази

Ваші батьки живуть далеко і часто відправляють Вам грошові перекази? Вони можуть в банкоматі ПриватБанку або через Інтернет-банк "Приват24" в будь-який час переказати гроші на Вашу картку. Щоб отримати гроші, Вам не потрібно йти до банку. Ви можете відразу ж оплатити своєю карткою покупку, або зняти гроші в будь-якому банкоматі. А якщо рідні за кордоном, вони можуть відправити Вам переказ у відділення ПриватБанку. Зараз у багатьох ВУЗах Україні працюють наші відділення - Ви зможете отримати гроші на перерві між лекціями.

Дізнатися більше

Стати агентом ПриватБанку!

Бажаєте заробляти до 5000 грн на місяць і при цьому мати вільний час і для навчання та для розваг? Стати агентом ПриватБанку і заробляйте, розповідаючи про продукти та послуги банку знайомим. Банк пропонує Вам безкоштовне навчання та гнучку систему взаємодії.

Дізнатися більше

Iнтернет-банк «Приват24»

Хочете поповнювати карту "Універсальну" і мобільний телефон, переказувати гроші з карти на карту, оплачувати рахунки, купувати квитки через Інтернет і не залежати від графіка роботи відділення? В Інтернет-банку "Приват24" Ви цілодобово можете вирішити практично будь-яке з питань, по якому Ви раніше зверталися у відділення.

Дізнатися більше

Кар'єра в ПриватБанку

ПриватБанк  запрошує Вас на навчання та проходження практики в банку і на підприємствах-партнерах. Вас чекає цікава робота, кар'єрний ріст, можливість безпосередньо впливати на рівень свого дохода.Ви можете почати свою кар'єру в банку № 1 в Україні прямо зараз.

Дізнатися більше

Мобільні додатки ПриватБанку

За допомогою додаткових послуг дистанційного банкінгу Ви можете здійснювати операції за Вашими рахунками, не відвідуючи відділення банку! Цілий набір додатків дозволить Вам здійснювати велику кількість платежів – від оплати комунальних послуг до надсилання або одержання міжнародного переказу, економити Ваш час і кошти, бути мобільнішим та йти в ногу зі світовими банківськими тенденціями.

Дізнатися більше
Мобільні додатки ПриватБанку

Онлайн-практика в ПриватБанку

Ви можете пройти практику в online-режимі. Самостійно плануйте час і місце занять - вчиться у будь-якій точці світу, де є вихід в Інтернет. вивчайте цікаву і сучасну теоретичну програму, а також виконуйте практичні операції, як це роблять співробітники на етапі підготовки до роботи в банку.

Щодня Ви будете отримувати бали, які додаються до підсумкової оцінки. По завершенню практики Ви отримаєте сертифікат, який зможете пред'явити у навчальному закладі.Кращі студенти будуть запрошені на роботу в банк!

Дізнатися більше

Поширенi питання