Як зручно та безпечно здійснювати купівлі в Інтернеті

Ознайомтеся, будь ласка, з нашими порадами, що допоможуть Вам правильно розраховуватися через Інтернет картками ПриватБанку!

Ви можете розрахуватися в Інтернеті будь-якою карткою ПриватБанку

Перед проведенням оплати в інтернет-магазині ми рекомендуємо перевірити, чи відкрито Вашу картку для розрахунків в Інтернеті (це можна зробити в Приват24).

Що таке інтернет-ліміт і як його змінювати

Для безпеки на всіх картках установлюється інтернет-ліміт – сума, понад яку не можна витратити з картки протягом календарного місяця (ліміт діє тільки для рискових операцій в Інтернеті). Першого числа кожного місяця ліміт буде оновлюватися, і Вам знову буде доступна для оплати зазначена сума. Установити або змінити інтернет-ліміт Ви можете в будь-який час у Приват24 (меню «Мої рахунки» > «Керування карткою/рахунком» > «Оплата в Інтернеті»).

Наприклад, Ви встановили ліміт 1 000 грн і здійснили купівлю на 600 грн, до кінця місяця Ви зможете витратити з картки ще 400 грн, а наступного місяця Вам знову буде доступна для оплати в Інтернеті 1 000 грн. Ви в будь-який момент можете змінити ліміт або відключити можливість оплати в Інтернеті (для рискових операцій).

Відео-інструкція

Відкриття картки для оплати в Інтернет.

Підключення картки до Google Play, App Store и PayPal

Ми підготували для Вас декілька корисних відео про підключення до найпопулярніших систем.

AppStore

Мобільні додатки для Ваших iPhone, iPod и iPad.

Детальніше

Google Play

Мобільні додатки для Ваших Android-пристроїв.

Детальніше

PayPal

Підв'язка карток до платіжної системи PayPal.

Детальніше

Вам достатньо один раз зареєструватися на сайті цих компаній і під час оплати покупок.
Вам необхідно буде зазначати тільки Ваш логін і пароль!

Ви можете відкрити Інтернет-картку

Для більшої зручності використовуйте спеціальну Інтернет-картку. Просто перекидайте на Інтернет-картку необхідну суму та не турбуйтеся про рахунок Вашої основної картки, адже Ви її ніде не зазначаєте!

Інтернет-картка – це віртуальна картка, з неї не можна зняти готівку через банкомат або розрахуватися нею у звичайному магазині. Картка випускається та обслуговується безкоштовно, оплата покупок карткою – без комісій! Поповнювати Інтернет-картку так само просто, як і будь-яку іншу картку.

Установити або змінити інтернет-ліміт Ви можете в будь-який час у Приват24 (меню «Мої рахунки» > «Керування карткою/рахунком» > «Оплата в Інтернеті»). Дізнатися про реквізити картки можна в Приват24 за посиланням «Архів» у меню «Усі послуги» > «Налаштування» > «Картки» > «Замовлення карток» або в чаті «Допомога Онлайн». У чаті Вам нададуть номер картки, строк дії, ім’я держателя картки та білінг-адресу. CVV2-код картки Ви зможете отримати в Приват24 в меню «Мої рахунки» > вибрати картку > «Керування карткою» > «Дізнатися про CVV2».

У якій валюті та в яких країнах можна розрахуватися Інтернет-карткою

Ви можете оплачувати покупки в Інтернеті будь-якою карткою ПриватБанку з будь-якої точки світу. Обмежень за країнами немає, але деякі інтернет-магазини можуть не приймати до оплати картки, що відкрито в інших країнах (наприклад, російський iTunes Store). Оплачувати покупки на закордонних сайтах можна картками в будь-які валюті без додаткових комісій. Обмін валюти проводиться за курсом ПриватБанку для карток, що можна подивитися на сайті www.pb.ua.

Будьте обережні та не розголошуйте особисті дані

Для купівель на українських сайтах достатньо зазначити номер картки, строк дії та CVV2-код, що написано на звороті картки поряд з 4 останніми цифрами номера картки. З метою безпеки ніколи не передавайте код CVV2 Вашої картки стороннім! Для купівель на закордонних сайтах можуть знадобитися ім’я, прізвище держателя картки (є на картці чи в закордонному паспорті) і білінг-адреса (адреса проживання власника картки або адреса, що зазначено під час отримання картки в банку). Іноді замість своєї адреси онлайн-покупці зазначають адресу банку. Наприклад: PrivatBank,1D, Grushevskogo st., Kyiv, Ukraine, 01001. Ім’я та адресу обов’язково зазначати латиницею!

Здійснюйте безпечні купівлі на ПриватМаркеті

За допомогою інтернет-майданчика «ПриватМаркет» Ви можете швидко та зручно купувати будь-які товари в магазинах – партнерах ПриватБанку. Безпека платежів гарантується банком.

Топ-5 причин купувати на ПриватМаркеті

 1. Наші консультанти з радістю допоможуть Вам знайти інтернет-магазин з найцікавішою пропозицією, оформити та оплатити замовлення.
 2. Великий вибір магазинів-партнерів, що дозволяє порівняти ціни й вибрати найвигіднішу пропозицію саме для Вас.
 3. Доступні 3 види кредитування. Оплачуйте покупки за сервісом «Оплата частинами» (безвідсотковий кредит до 24 міс.), кредитною карткою «Універсальна» або оформивши розстрочку на картку.
 4. Різноманітність способів доставки: поштомати ПриватБанку, відділення «Нової Пошти» та адресна доставка кур’єром.
 5. Гарантія від ПриватБанку на повернення або обмін товару, придбаного в рекомендованих партнерів.

Поради від VISA по безпеці Ваших купівель в Інтернеті

Здійснюючи покупки за допомогою картки Visa у найближчому магазині чи в магазині у найвіддаленішому куточку світу, чи навіть в інтернет-магазині, будьте впевнені – Ваші платежі безпечні.

Нагадуємо, що для Ваших онлайн-платежів є додатковий рівень безпеки - сервіс Verified by Visa.

Із сервісом «Динамічний Verified by Visa» під час оплати карткою в Інтернеті Ви отримуєте одноразовий пароль для надання дозволу оплати з Вашої картки.

Купувати з Verified by Visa дуже просто:

 1. Оберіть товар або послугу, яку Ви хочете придбати, і сміливо переходьте до сторінки платежу.
 2. Переконайтеся, що в розділі «Оплата» є логотип Verified by Visa. Наявність цього сервісу гарантує підвищений рівень безпеки Ваших онлайн-платежів.
 3. Введіть дані Вашої картки.
 4. Онлайн-магазин з’єднає Вас з банком. Ви побачите на екрані сторінку Verified by Visa.
 5. Переконайтеся, що всі дані вказані правильно, і введіть свій пароль Verified by Visa, який надійшов у SMS- повідомленні від ПриватБанку.
 6. Підтвердіть свій платіж.
 7. Ви побачите на екрані підтвердження, що операція пройшла успішно.