Стань агентом

Станьте агентом ПриватБанку та заробляйте до 15 000 гривень на місяць.

Сьогодні понад 5000 Агентів ПриватБанку заробляють гроші, розповідаючи про продукти та послуги банку.

?
* Обов'язкові поля

Продавайте разом з нами і заробляйте до 15 000 грн на місяць

Картка "Універсальна"

Хочете користуватися кредитним лімітом і при цьому не сплачувати проценти? Вам потрібна Картка «Універсальна», що об'єднує в собі кращі й унікальні властивості кредитних карток.

читати далі

Пенсійна картка

Отримуйте пенсію без очікування листоноші та черг, в будь-який зручний час в банкоматі або відділенні Банку без комісії — з пенсійною карткою ПриватБанку!

читати далі

Соціальна картка

Соціальна програма ПриватБанку – це комплексне обслуговування отримувачів всіх видів соціальних виплат, а також безкоштовне і своєчасне їх зарахування на картки.

Переваги Агента

Хто такий Агент?

Це партнер ПриватБанку, який заробляє гроші просто пропонуючи банківські продукти своїм знайомим і близьким у зручний для себе час.

Бути агентом вигідно

Ви можете без особливих зусиль заробити до 15 000 грн на місяць! Розповідайте про продукти та послуги ПриватБанку своїм знайомим, а коли вони захочуть стати нашими клієнтами, просто передайте їх імена та номери телефонів до банку будь-яким зручним для Вас способом. За кожну замовлену ними послугу Ви будете отримувати винагороду!

Бути Агентом зручно

  • Ви не прив'язані до рабочого місця.

  • Ви самі обираєте графік своєї роботи.

  • Ви самі вирішуєте, скільки часу приділяти роботі.

Агентом бути просто

Як стати агентом?

Вам необхідна тільки карта "Універсальна" ПриватБанку, на яку банк буде зараховувати грошову винагороду за залучення клієнтів! Якщо у Вас немає карти "Універсальної", Ви можете оформити її в будь-якому відділенні або замовити тут.

Як подавати заявки?

Що я за це отримую?

  • Бонуси за кожний продукт відповідно до тарифів ПриватБанку

  • Додаткові заохочення в рамках програми "Вигляд майбутнього" до 50%

  • Безкоштовний випуск елітної картки для агентів рівня Premium та вище

Безкоштовне навчання

Всі агенти ПриватБанку безкоштовно отримують рекламно-інформаційну продукцію. Для них проводяться семінари та майстер-класи.

Бонуси за продаж банківських продуктів

Продукт банку Розмір бонуса
Картка «Універсальна» 24 грн* до 48 грн
Іменна картка «Універсальна» з фото 24 грн
Картка Gold 48 грн

* 24 грн нараховується повторно за залучення 100 та більше клієнтів за календарний місяць. Виплачується разово як доплата до стандартного бонуса.

Додаток "ПриватАгент"

Мобільний додаток, що дозволяє агентам ПриватБанку швидко передати інформацію про зацікавлених клієнтів та отримувати ще більше бонусів!

Підвищуйте ефективність своєї роботи завдяки новим технологіям, будьте мобільними та продавайте більше послуг з новим додатком "ПриватАгент"!

Детальніше

мобильное приложение Privat Agent
агент приватбанка

Цілодобова підтримка

Якщо у Вас виникли запитання або труднощі, пов'язані з роботою агентом, звертайтеся в чат на агентській порталі або за телефоном гарячої лінії агентів 0 800 500 802. Також Ви можете подати заявку на оформлення продукту, зателефонувавши оператору контактного центру.

Інтернет-партнерам

Банер – графічне зображення рекламного характеру, розміщене на сторінці web-сайта, що є гіперпосиланням на сайт рекламодавця або сторінку з додатковою інформацією. У програмі агентських продажів посилання на банері спрямовує відвідувачів сайта на банківський інформаційний ресурс з формою замовлення конкретного продукту.

Основні завдання банера:

  • привернути до себе увагу;
  • зацікавити;
  • підштовхнути до отримання додаткової інформації;
  • підштовхнути до дії, тобто до замовлення конкретного продукту.

Ґаджет – це невеликий додаток, що показує деяку інформацію або виконує нескладну дію, а в цьому випадку ще й заробляє бонуси та бали своєму власнику.
Ґаджет несе інформаційну функцію на сайті, а також естетичну, оскільки він може доповнити вже готовий дизайн Вашого сайта.

API агентського порталу. Подавайте заявки, отримуйте історію і статуси поданих заявок без входу на агентський портал. API видається агентам, які позитивно себе зарекомендували, мають своє джерело постійного залучення клієнтів і надавали інформацію про нього адміністрації агентської програми.

Партнерська програма. Ми шукаємо веб-майстрів, які мають свої майданчики або вміють залучати якісний трафік. Реєструйтеся, залучайте користувачів на посадкові сторінки та заробляйте на оформлених продуктах банку.
До нас уже приєдналися і показали гарний результат такі компанії: ubki.ua, finline.ua, salesdoubler.com.ua, admitad.com, Admitad, SalesDoubler, SellAction, Finline, Аctionpay.

агент приватбанка

Станьте агентом прямо зараз і почніть заробляти до 15 000 грн на місяць!

Поширенi питання

Всього питань: 15