Картка GOLD вiд ПриватБанку

- Пріоритетне обслуговування
- Низький % на кредитні кошти
- Кредитний ліміт до 75 000 грн.

Замовте зараз:

?
* Обов'язкові поля

Картка класу Gold від ПриватБанку
для успішних людей

Картка «Універсальна Gold» – міжнародна платіжна картка ПриватБанку, з якою Ви отримуєте обслуговування від персонального банкіра в зручний для Вас час.

З карткою рівня Gold Ви зможете користуватися як власними грошима на картці, так і кредитними коштами. На цю картку Вам можуть перераховувати гроші Ваші родичі, знайомі або партнери. Гроші на картці «Універсальна Gold» як особисті, так і кредитні доступні Вам у будь-якій точці світу в будь-який час.

Іменні картки «Універсальна Gold» підтримують технологію безконтактних оплат Visa payWave та MasterCard Contactless. Це дозволяє здійснювати купівлі, не випускаючи картки з рук. У разі купівлі на суму до 200 грн не потрібно вводити ПІН-код або підписувати чек.

Для отримання картки «Універсальна Gold» Вам потрібні паспорт та ІПН.

Тарифи

 • Картка «Універсальна Gold»
Валюта картки гривні/долари США/євро/рублі РФ
Вартість оформлення безкоштовно
Щомісячний членський внесок за участь у GOLD-клубі 20 грн
Кредитний ліміт для карток у гривні
Валюта карты гривни / доллары США / евро / рубли
Стоимость оформления бесплатно
Ежемесячная плата за пользование картой
Ежемесячный членский взнос за участие в GoldКлубе -
Кредитный лимит -

* За всіма витратами, здійсненими до 1 квітня 2015 року, відсотки нараховуватимуться за старою ставкою 2,7% до повного повернення на картку суми, знятої в рахунок кредитних коштів до 1 квітня 2015 року.

** Суму видачі готівки в банкоматах ПриватБанку (Україна) обмежено 20 000 грн протягом 3 годин.

*** Для власників карток ПриватБанку діє акційний тариф 0,2% від суми (мінімум 2 грн).

Переваги для власників картки класу Gold

1. Ваш персональний банкір допоможе вирішити будь-яке фінансове питання: відправити платіж, переказати гроші між Вашими картками та багато іншого.

Дізнатися, хто Ваш персональний банкір, можна одним із способів:

 • з SMS, що надійшло на Ваш телефон після оформлення картки;
 • у Приват24 (меню «Усі послуги» –> «Інфо»);
 • відправити SMS на номер 10060 зі словом MANAGER.

2. Можливість звернутися на виділену для GOLD-клубу цілодобову лінію клієнтської підтримки, зателефонувавши на номер 0 800 504 707 або надіславши лист на e-mail: goldclub@privatbank.ua.

3. Чат з банкіром у мобільному додатку Privat24

У будь-який зручний час Ви можете дати доручення своєму банкіру в чаті мобільного додатка Privat24: подати заявку на зміну кредитного ліміту, змінити ПІН-код, змінити інтернет-ліміт, замовити готівку, перевірити інформацію за «Оплатою частинами» тощо. Якщо персональний банкір з якої-небудь причини не зможе відповісти на Ваше звернення в чаті протягом кількох хвилин, до діалогу підключиться спеціаліст Gold-клубу та відповість на запитання або виконає Ваше доручення.

Щоб почати діалог у чаті, натисніть на фото персонального банкіра на головній сторінці мобільного додатка Privat24.

4. Спеціальні знижки до 30% у більше ніж 3 000 елітних торгових точок України, що входять у «Дисконтний клуб».

5. Привілеї від Visa: оплата покупок одним рухом – просто піднесіть картку Visa payWave до термінала з позначкою безконтактної оплати.

6. Привілеї від MasterCard: співробітники цілодобової служби підтримки допоможуть Вам з усіх питань, пов'язаних із загубленими або вкраденими картками, терміновим отриманням готівки, адресами банкоматів, які приймають картки MasterCard, Maestro, Cirrus тощо.

7. Можливість замовити картку з ім’ям і фотографією.

8. Можливість зберігати цінності в сейфових скриньках ПриватБанку.

9. Участь у преміальних програмах платіжних систем VISA та MasterCard.

10. Можливість оформити картку «Універсальна Gold» у доларах США, євро або рублях РФ. 

Пільговий період - до 55 днів

У картки «Універсальна Gold» ПриватБанку є пільговий період користування, під час якого Ви можете користуватися кредитними коштами безкоштовно. Це означає, що якщо Ви погасите кредит протягом пільгового періоду користування, Вам не доведеться платити за цим кредитом ніяких процентів за користування!

У карток «Універсальна Gold» пільговий період користування кредитом – до 55 днів. Це означає, щоб не платити проценти, Вам потрібно погасити заборгованість до 25 числа місяця (включно), наступного за тим, у якому Ви скористалися кредитом.

Приклад: 5 березня Ви здійснили купівлю в рахунок кредитних коштів на суму 300 грн, а 28 березня витратили з картки ще 700 грн кредитних коштів. 5 квітня довелося витратити з картки ще 1 500 грн. Погасивши тисячу до 25 квітня, Ви можете не турбуватися про ті 1 500 грн, що взяли на початку місяця – проценти на них не будуть нараховуватися до 25 травня! Раніше довелося б тримати в розумі дати всіх трьох знімань.

Приклад: на початку березня борг на Вашій картці становить 500 грн, 7 березня Ви витратили ще 1 000 грн у рахунок кредитних коштів. Щоб у березні не було нараховано проценти, до 25 числа Вам необхідно внести 500 грн. При цьому проценти на 1 000 грн не будуть нараховуватися до 25 квітня, оскільки в березні Ви погасили суму заборгованості на початок місяця, поповнивши свій рахунок на 500 грн.

Що таке обов’язковий платіж за кредитом

Якщо Ви не вклалися в пільговий період, то Вам потрібно щомісяця вносити на картку обов’язковий платіж для погашення кредиту. Мінімальний щомісячний платіж становить 5% від суми заборгованості (але не менше 100 грн), що не створить значного навантаження на Ваш сімейний бюджет і в той же час не дозволить вийти на прострочення за кредитом.

Ми подбали про те, щоб Вам було максимально просто дізнатися про суму обов'язкового платежу. Перевірити її самостійно Ви можете за допомогою банкомата, термінала самообслуговування, зателефонувавши на номер 3700 або в Інтернет-банку Приват24.

Чим картка «Універсальна Gold» відрізняється від картки «Універсальна»

 • Можливість отримати допомогу у Вашого персонального банкіра у вирішенні фінансового питання. Він допоможе надіслати платіж, переказати гроші між Вашими картками та багато іншого.
 • Знижена ставка за користування кредитним лімітом (усього 3,5%).
 • Максимальний розмір кредитного ліміту – до 75 000 грн.
 • Технологія безконтактних платежів на іменних картках. Visa payWave – це мінімум рухів і максимум зручності.
 • Знижки для учасників GOLD-клубу та привілеї по всьому світі від Visa та MasterCard.
 • Можливість замовити картку з ім’ям і фотографією.
 • Вибір валюти картки під час оформлення: долари США, євро, рублі РФ або гривня.
 • Знижки до 30% у найкращих закладах, магазинах України за програмою «Дисконтний клуб».

Ваші додаткові можливості

Дисконтний клуб

Приват24

Мобільні додатки

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Оплата частинами

Поради клієнтам, які виїжджають за кордон

Дисконтний клуб

Оплачуючи карткою «Універсальна Gold» покупки в магазинах – партнерах програми лояльності «Дисконтний клуб», Ви отримуєте до 30% знижки. Клуб об’єднує торгові точки всіх категорій: аптеки, АЗС, ресторани, магазини, салони краси, готелі.

З повним переліком партнерів і послуг «Дисконтного клубу» Ви можете ознайомитися на сайті discount.pb.ua. На те, що заклад належить до «Дисконтного клубу», вказують стикери. Швидко знайти партнерів клубу Вам допоможе мобільний додаток «Дисконтний клуб». Детальніше

Інтернет-банк Приват24

За допомогою Приват24 Ви можете отримувати всі послуги, заради яких раніше доводилося ходити до відділення або телефонувати в клієнтську підтримку: цілодобово переглядати виписки за Вашими картками, поповнювати мобільний телефон, переказувати гроші з картки на картку, оплачувати рахунки, надсилати грошові перекази, купувати квитки через Інтернет тощо.

Завдяки Приват24 Ви економите не тільки свій час, але й гроші. Комісія за більшість операцій через Приват24 нижча, ніж у відділеннях.

Детальніше

Мобільні додатки

ПриватБанк створив багато зручних додатків для Android та iOS, що роблять життя наших клієнтів легшим і веселішим. Тепер практично будь-яку банківську послугу Ви можете отримати за допомогою свого смартфону!

Наприклад, завдяки додатку «ФотоКаса» можна просто сфотографувати квитанцію, й оператор ПриватБанку оплатить рахунок з Вашої картки.

Детальніше

Зняття грошей у банкоматах без картки

Вам терміново потрібні гроші, а картки під рукою немає? З унікальною послугою «Екстрені гроші» Ви зможете отримати гроші без картки або переказати їх своїм близьким.

Вам потрібно просто замовити суму, яку Ви хочете зняти, за телефоном 3700 (безкоштовно з мобільного), через чат на сайті банку або через мобільний додаток для смартфонів «Екстрені гроші». Банк надішле Вам SMS із кодом з 8 цифр. Вам залишиться ввести цей код у банкоматі й отримати гроші!

Детальніше

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Це унікальна послуга ПриватБанку, що дозволяє Вам здійснювати будь-які платежі та купувати квитки на транспорт за допомогою мобільного телефону!

Усі дзвінки з мобільних телефонів на номер 3700 безкоштовні. Для здійснення платежу достатньо зазначити номер Вашої картки та реквізити одержувача. Платежі проводяться протягом одного робочого дня після Вашого дзвінка.

Детальніше

Як збільшити кредитний ліміт

Ви можете за 5 хвилин збільшити Ваш кредитний ліміт на 10% або отримати ліміт 500 грн, якщо у Вас на картці його ще немає! Для цього оформіть один або декілька банківських продуктів (картка-стикер PayPass, miniКАРТКА, іменна картка «Універсальна» з фото, міні-термінал, 3G-модем від PEOPLEnet), подавши заявку на сайті.

Детальніше

Зручна покупка квитків

У ПриватБанку Ви можете швидко та зручно купити квитки на літаки, потяги, автобуси, футбол, концерт або інші спортивні та культурні заходи.

Придбати квиток можна без черг і в будь-який час через Інтернет-банк Приват24, термінали самообслуговування, за безкоштовним телефоном 3700 або за допомогою мобільного додатку.

Детальніше

Зручна зміна ПІН-коду

Якщо Ви забули ПІН-код своєї картки чи боїтесь, що його знають шахраї, Ви можете в будь-який час та з будь-якої країни світу змінити його за допомогою звичайного SMS-повідомлення, вартість якого така сама, як і для будь-яких інших повідомлень.

Для зміни ПІН-коду надішліть SMS на номер 10060 з текстом PIN+ХХХХ
(ХХХХ – останні 4 цифри номера картки).

Якщо Ви знаходитесь у роумінгу, номер для SMS +380674311250.

Не використовуйте в ПІН-коді цифри, що повторюються або відтворюють порядок при лічбі, а також цифри своєї дати народження – ці комбінації можуть легко підібрати шахраї. Також не рекомендується встановлювати на всі свої картки один і той самий ПІН-код.

Під час отримання нової картки чи перевупуску старої Вам обов’язково потрібно змінити PIN-код.
До зміни ПІН-коду карткою не можна користуватися.

Регулярні платежі

Ви можете доручити банку здійснювати за Вас платежі, що Ви робите регулярно. Наприклад, комунальний платіж або грошовий переказ родичу. Банк буде за Вас здійснювати платежі з Вашої картки, а Ви будете отримувати про це SMS-повідомлення.

Комісія за послугу «Регулярні платежі» менша, ніж у разі здійснення платежів через касу банку. До того ж, Ви не ризикуєте бути відключеним від комунальних послуг, якщо забудете вчасно здійснити платіж. Вам лише потрібно підтримувати на своєму рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості. Замовити квитанцію про оплату Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку або через Приват24.

Детальніше

SMS-банкінг

Щоб поповнити мобільний, здійснити грошовий переказ або переказати гроші на картку, Вам не потрібно йти до банку – Ви можете зробити це, надіславши SMS-команду зі свого мобільного телефону. Наприклад, щоб дізнатися про баланс за карткою, достатньо надіслати на номер 10060 SMS з останніми 4 цифрами номера картки.

Крім того, Вам безкоштовно буде доступний додатковий сервіс – «SMS-інформування». Після кожної операції на суму понад 100 грн на Ваш телефон буде приходити SMS-повідомлення.

Детальніше

Оплата покупок в Інтернеті

З будь-якою карткою ПриватБанку Ви можете зручно та без комісій розплачуватися в Інтернеті. Для цього необхідно через Приват24 відкрити картку для оплати в Інтернеті. Для безпеки Ви можете встановити інтернет-ліміт – суму, більше якої неможна буде витратити з Вашої картки протягом календарного місяця.

Також Ви можете підключити Вашу картку до найпопулярніших систем – Google Play, App Store и PayPal.

Детальніше

7% річних на залишок власних коштів на картці «Універсальна Gold»

Зберігайте власні гроші на картці «Універсальна Gold» та отримуйте дохід у розмірі 7% річних на залишок особистих коштів понад 100 грн (гроші зараховуються на Ваш бонусний рахунок). Для цього потрібно активувати депозитну функцію картки в Приват24 або через банкомат.

Детальніше

Поради клієнтам, які виїжджають за кордон

Ознайомтесь, будь ласка, з порадами ПриватБанку, які допоможуть Вам зекономити час і гроші, а також звільнять Вас від зайвих турбот під час поїздки за кордон!

Оплата частинами

Розстрочка без комісій і переплат до 24 місяців! Здійснюйте купівлі в магазинах, підключених до послуги «Оплата частинами», оплативши карткою не всю їх вартість, а тільки частину. Решту суми Ви можете щомісяця вносити на картку рівними платежами.

При цьому Ви не платите жодних процентів і комісій і не надаєте жодних документів!

Детальніше

Зручна покупка квитків

Зручна зміна ПІН-коду

Регулярні платежі

SMS-банкінг

Оплата покупок в Інтернеті

Депозитна властивість

Картка Gold від ПриватБанку

Поширенi питання

 • Які операції враховуються в пільговому періоді?
 • Якщо я оформлюю картку «Універсальна Gold» і Золоту картку для виплат, з якої картки буде зніматися 20 грн за участь у GOLD-клубі?
 • Дуже часто в магазинах працює дві програми «Дисконтний клуб «ПриватБанк VIP» і «Бонус Плюс». Розраховуючись карткою, яку знижку буде надано?
 • Як погасити кредит через інший український банк?
 • Чи можна платити Карткою «Універсальна Gold» в інтернет-магазинах?
 • Чи повинен я повністю погасити борг за Карткою «Універсальна Gold», якщо у картки закінчується термін дії?
 • Що робити якщо я втратив картку?
 • До якого числа я можу погасити заборгованість, щоб не платити проценти за кредит?
 • Як я можу активувати депозитну функцію картки, щоб одержувати проценти від суми власних коштів?
 • Що включає в себе щомісячний обов'язковий платіж?
 • Якщо я розраховуюсь карткою за кордоном, то конвертацію валюти буде проведено за курсом якого дня?
 • Як поповнити картку, щоб погасити борг за кредитним лімітом?
 • Що таке CVV-код?
 • Поширенi питання по пільговому періоду
 • Поширенi питання щодо нарахування відсотків
 • За яким курсом буде списано покупку в екзотичній валюті (Не рубль / ларі / долар / євро) з доларовою картки ПриватБанку за кордоном?
 • За яким курсом буде списано покупку в екзотичній валюті (Не рубль / ларі / долар / євро) з картки ПриватБанку в національній валюті за кордоном?
 • За яким курсом буде списано покупку в рублях / ларі / доларах / євро з картки ПриватБанку в національній валюті за кордоном?
Всього питань: 18

* Залишаючи заявку на сайті та натискаючи кнопку «ЗАМОВИТИ»/«ЗАПОВНИТИ», Ви даєте банку згоду на опрацювання своїх персональних даних і підтверджуєте, що ознайомлені зі своїми правами, як суб’єкта персональних даних. Ознайомитися зі своїми правами як суб’єкта персональних даних Ви можете перейшовши за посиланням.