Платіжні картки
ПриватБанку


У нашому банку Ви можете обрати
особисту пластикову картку для будь-яких
цілей і за будь-якою ціною: від недорогих
миттєвих карток до карток класу
Premium.

платіжні картки
відкриття карткового рахунка

Чому вигідно відкрити картковий рахунок у  ПриватБанку?

ПриватБанк є лідером з об'єму випущених платіжних карток в Україні. Це дає Вам такі переваги: 

 • Турбуючись про Вас, ПриватБанк захищає Вашi кошти вiд несанкцiонованих дiй третiх осiб, у тому числi при проведеннi ризикованих операцiй за межами України.
  Детальніше
 • Ви знімаєте готівку з картки за вигідними тарифами. ПриватБанк має величезну мережу відділень і власних банкоматів, а також дозволяє отримувати готівку з цільової картки (зарплатної, пенсійної, картки для соціальних виплат тощо) у будь-якому іншому банкоматі на території України без комісії. У разі зняття готівки з картки в рахунок кредитного ліміту в інших банках/банкоматах комісія стягується тільки за користування кредитними коштами, усі додаткові комісії скасовано.
 • «Ви оплачуєте карткою безконтактно. Картки ПриватБанку з технологіями Visa payWave та MasterCard PayPass/Contactless надають можливість безконтактного проведення оплат шляхом піднесення картки до платіжного термінала. До порогової суми чеку підпис власника картки або введення ПІН-коду не потрібні.»
 • ПриватБанк дає Вам можливість дистанційно керувати своїми рахунками за допомогою мобільного телефону (SMS-банкінг і платежі за безкоштовним телефоном 3700) і  через Інтернет («Приват24»).

Оберіть платіжну картку, яка Вам підходить

Оформлення Плата за обслуговування Ім'я та фото на картці Кредитний ліміт Можливість випуску дод. картки Оплата товарів без ПІН-коду Процент на залишок Безконтактна оплата (PayPass, payWave) MC Rewards
кредитна картка
Картка "Універсальна"
Безкоштовно Безкоштовно
-

-
- -
Картка "Універсальна" з фото
Картка "Універсальна" з фото
50 грн Безкоштовно


-
Фото картка
Картка з індивідуальним дизайном.

Додаткова до основної картки «Універсальна» або Картки для виплат.
99 грн Безкоштовно -
- -
- -
картка Gold
Картка «Універсальна Gold»
Безкоштовно
Участь у Gold Клубi - 20 грн/міс -

-
-
100 грн


картка юниора
Картка юніора
Безкоштовно
Безкоштовно
- -
- -
картка для виплат
Картка для виплат
Безкоштовно
Безкоштовно
- - - -
- -
Картка для виплат з фото
Картка для виплат з фото
50 грн
Безкоштовно

--
iнтернет картка
Інтернет-картка
Безкоштовно
Безкоштовно
- - - - - - -
елiтнi картки
Елітні картки класу Platinum
і вище
від 1000 грн від 300 грн/міс-

Можливість оформити додаткові картки для себе та для членів сім'ї

кредитна картка

Іменна картка "Універсальна" з фото

картка для здійснення платежів без пред'явлення документів, у тому числі за кордоном. Вартість оформлення 50 грн.

Детальніше
картка юниора

Картка ЮНІОРА

справжня платіжна картка для школярів від 6 до 17 років.

Детальніше

Советы клиентам

Як зручно та безпечно здійснювати купівлі в Інтернеті

Ознайомтесь, будь ласка, з нашими порадами, які допоможуть Вам правильно розплачуватися через Інтернет картками ПриватБанку!

Поради клієнтам ПриватБанку, які виїжджають за кордон

Ознайомтесь, будь ласка, з порадами ПриватБанку, які допоможуть Вам зекономити час і гроші, а також звільнять Вас від зайвих турбот під час поїздки за кордон!

Що робити, якщо за кордоном Ви загубили картку?

Якщо на відпочинку або у відрядженні Ви загубили картку або у Вас її вкрали, не впадайте в розпач – наші прості поради допоможуть Вам знайти вихід із ситуації.

Ваші додаткові можливості

Бонус Плюс

Бонус Плюс

Приват24

Приват24

Мобільні додатки

Мобільні додатки

Платежі за телефоном 3700

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Оплата Інтернеті

Оплата покупок в Інтернеті

Депозитна властивість

Бонус Плюс

Оплачуючи картками ПриватБанку покупки в магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс», Ви отримуєте бонуси до 20% від вартості покупки на спеціальний рахунок «Бонус Плюс». Кожна торгова точка установлює свій розмір бонуса.

Накопичені бонуси Ви можете витратити в будь-якому магазині – партнері програми. Дізнатися про партнерів «Бонус Плюс» можна за логотипом програми. Список учасників програми дивіться на сайті або в мобільному додатку «Бонус Плюс» для смартфонів.

Детальніше

Інтернет-банк Приват24

За допомогою Приват24 Ви можете отримувати всі послуги, заради яких раніше доводилося ходити до відділення або телефонувати в клієнтську підтримку: цілодобово переглядати виписки за Вашими картками, поповнювати мобільний телефон, переказувати гроші з картки на картку, оплачувати рахунки, надсилати грошові перекази, купувати квитки через Інтернет тощо.

Завдяки Приват24 Ви економите не тільки свій час, але й гроші. Комісія за більшість операцій через Приват24 нижча, ніж у відділеннях.

Детальніше

Мобільні додатки

ПриватБанк створив багато зручних додатків для Android та iOS, що роблять життя наших клієнтів легшим і веселішим. Тепер практично будь-яку банківську послугу Ви можете отримати за допомогою свого смартфону!

Наприклад, завдяки додатку «ФотоКаса» можна просто сфотографувати квитанцію, й оператор ПриватБанку оплатить рахунок з Вашої картки.

Детальніше

Зняття грошей у банкоматах без картки

Вам терміново потрібні гроші, а картки під рукою немає? З унікальною послугою «Екстрені гроші» Ви зможете отримати гроші без картки або переказати їх своїм близьким.

Вам потрібно просто замовити суму, яку Ви хочете зняти, за телефоном 3700 (безкоштовно з мобільного), через чат на сайті банку або через мобільний додаток для смартфонів «Екстрені гроші». Банк надішле Вам SMS із кодом з 8 цифр. Вам залишиться ввести цей код у банкоматі й отримати гроші!

Детальніше

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Це унікальна послуга ПриватБанку, що дозволяє Вам здійснювати будь-які платежі та купувати квитки на транспорт за допомогою мобільного телефону!

Усі дзвінки з мобільних телефонів на номер 3700 безкоштовні. Для здійснення платежу достатньо зазначити номер Вашої картки та реквізити одержувача. Платежі проводяться протягом одного робочого дня після Вашого дзвінка.

Детальніше

Як змiнити кредитний лiмiт

Ви можете за 5 хвилин змiнити Ваш кредитний ліміт. Для цього заповнiть заявку на сайті.

Зручна покупка квитків

У ПриватБанку Ви можете швидко та зручно купити квитки на літаки, потяги, автобуси, футбол, концерт або інші спортивні та культурні заходи.

Придбати квиток можна без черг і в будь-який час через Інтернет-банк Приват24, термінали самообслуговування, за безкоштовним телефоном 3700 або за допомогою мобільного додатку.

Детальніше

Зручна зміна ПІН-коду

Ви можете в будь-який час і скільки завгодно разів змінювати ПІН-код Вашої картки.

Коли може знадобитися змінити ПІН-код

 • У разі отримання нової картки або перевипуску старої Вам потрібно обов’язково змінити ПІН-код. До зміни ПІН-коду карткою неможна користуватися.
 • Якщо Ви забули свій ПІН-код або є підозра, що він став відомий третім особам.

Де можна змінити ПІН-код:

 • у банкоматі («Перейти до інших операцій»/«Мої налаштування»/«Змінити ПІН-код»);
 • у терміналі самообслуговування («Мої налаштування»/«Змінити ПІН-код»);
 • у Приват24 («Мої рахунки» (обираємо картку)/«Керування карткою»/«Змінити PIN-код»);
 • надіславши SMS на номер 10060 із текстом PIN+ХХХХ (ХХХХ – останні 4 цифри номера картки);
 • у співробітника в будь-якому відділенні банку.

Для безпеки не використовуйте в ПІН-коді цифри, що повторюються або йдуть підряд, а також свою дату народження. Ці комбінації можуть легко підібрати шахраї. Також не рекомендується встановлювати на всі свої картки один і той самий ПІН-код.

Регулярні платежі

Ви можете доручити банку здійснювати за Вас платежі, що Ви робите регулярно. Наприклад, комунальний платіж або грошовий переказ родичу. Банк буде за Вас здійснювати платежі з Вашої картки, а Ви будете отримувати про це SMS-повідомлення.

Комісія за послугу «Регулярні платежі» менша, ніж у разі здійснення платежів через касу банку. До того ж, Ви не ризикуєте бути відключеним від комунальних послуг, якщо забудете вчасно здійснити платіж. Вам лише потрібно підтримувати на своєму рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості. Замовити квитанцію про оплату Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку або через Приват24.

Детальніше

SMS-банкінг

Щоб поповнити мобільний, здійснити грошовий переказ або переказати гроші на картку, Вам не потрібно йти до банку – Ви можете зробити це, надіславши SMS-команду зі свого мобільного телефону. Наприклад, щоб дізнатися про баланс за карткою, достатньо надіслати на номер 10060 SMS з останніми 4 цифрами номера картки.

Крім того, Вам безкоштовно буде доступний додатковий сервіс – «SMS-інформування». Після кожної операції на суму понад 50 грн на Ваш телефон буде приходити SMS-повідомлення.

Детальніше

Оплата покупок в Інтернеті

З будь-якою карткою ПриватБанку Ви можете зручно та без комісій розплачуватися в Інтернеті. Для цього необхідно через Приват24 відкрити картку для оплати в Інтернеті. Для безпеки Ви можете встановити інтернет-ліміт – суму, більше якої неможна буде витратити з Вашої картки протягом календарного місяця.

Також Ви можете підключити Вашу картку до найпопулярніших систем – Google Play, App Store и PayPal.

Детальніше

Депозитна властивість

Активуйте депозитну властивість картки та отримуйте проценти на залишок особистих грошей!

 • Це вигідніше, ніж зберігати готівку вдома – Ви отримуєте дохід у вигляді процентів.
 • Це зручніше, ніж депозит – Ви в будь-який момент можете зняти гроші з картки без розірвання договору!
Детальніше

Оплата частинами

Розстрочка без комісій і переплат до 24 місяців! Здійснюйте купівлі в магазинах, підключених до послуги «Оплата частинами», оплативши карткою не всю їх вартість, а тільки частину. Решту суми Ви можете щомісяця вносити на картку рівними платежами.

При цьому Ви не платите жодних процентів і комісій і не надаєте жодних документів!

Детальніше
збільшити кредитний ліміт

Як змiнити кредитний лiмiт

купiвля квиткiв

Зручна купiвля квитків

зміна ПІН-коду

Зручна зміна ПІН-коду

Регулярні платежі

Регулярні платежі

смс банкiнг

SMS-банкінг

Оплата частинами

Оплата частинами