Картка для мам

Безкоштовна картка для отримання допомоги на дитину, що дозволить зручно отримувати гроші та економити час.

Замовте зараз

?
* Обов'язкові поля

З карткою для мам Ви будете отримувати допомогу вже за 1–2 години після того, як соціальний фонд перерахує гроші в банк. Ви зможете знімати допомогу без комісій в усіх банкоматах України!

За допомогою картки можна здійснювати купівлі в магазинах, оплачувати рахунки за комунальні послуги, телефон, Інтернет, здійснювати інші обов’язкові платежі. Ви можете запланувати проведення платежів у Інтернет-банку Приват24, і наші співробітники будуть проводити їх замість Вас, повідомляючи через SMS про успішну оплату.

Проводьте більше часу зі своєю родиною, обов’язковими платежами займеться банк.

Картка для мам
Картка для мам

Просте та безкоштовне оформлення

Процедура оформлення картки займе у Вас усього 10 хвилин. Зверніться в найближче відділення ПриватБанку та попросіть співробітника оформити обрану Вами картку. Для отримання картки потрібен тільки паспорт. Якщо Ви вже користуєтесь карткою ПриватБанку, паспорт брати з собою не потрібно.

Ви отримуєте виплати вчасно

Гроші з’являються на Вашій картці через 1–2 години після надходження в банк. У інших банках ця процедура може займати до декількох днів. Зняти гроші з картки Ви зможете без комісії в будь-якому банкоматі України, а також отримати їх у відділенні ПриватБанку. У нас найширша мережа відділень і банкоматів, очевидно, що вони знайдуться і поряд з Вашим домом.

Картка для мам
Картка для мам

Спокій за цілість Ваших грошей

Ви можете не хвилюватися про гроші, що зберігаються на Вашій картці. У разі втрати чи викрадення картки Ви можете моментально її заблокувати, зателефонувавши на номер 3700 (цілодобово та безкоштовно для дзвінків з будь-яких телефонів у межах України). Ми ретельно розслідуємо всі випадки крадіжок коштів, не залишаючи без уваги жодної заяви клієнтів.

Оплата карткою в магазинах

Розраховуватися пластиковою карткою за покупки в магазинах зручніше, ніж щоразу знімати гроші з картки. Ви оплачуєте тільки ціну покупки без комісії. Сьогодні кожен магазин зобов’язаний приймати до оплати пластикові картки. Оплачуючи товари та послуги карткою ПриватБанку, Ви будете отримувати ще й знижку до 20% в широкій мережі «Бонус плюс».

Картка для мам
Картка для мам

Оплата покупок частинами

Ви можете легко купувати товари та оплачувати їх вартість частинами. При цьому ціна товару не збільшується! ПриватБанк співпрацює з магазинами по всій країні, щоб надавати Вам можливість зручно здійснювати великі купівлі. Внести щомісячний платіж можна, не відвідуючи банк: за допомогою SMS, дзвінка на номер 3700 або Інтернет-банку «Приват24».

Контроль за рухом коштів

Ви можете слідкувати за своїми витратами, отримуючи міні-виписки за рахунком у банкоматі або підключивши послугу SMS-інформування. За допомогою Інтернет-банку «Приват24» можна переглядати детальну інформацію про рахунки та рух коштів, точно бачити, коли гроші надходять на картку, а також відкривати депозити та оплачувати комунальні послуги.

Картка для мам
Картка для мам

Ваші додаткові можливості

Вашу картку безкоштовно підключено до SMS-банкінгу. Це означає, що, коли на картку зараховуються гроші, Вам надходить SMS-повідомлення про здійснену операцію. Ви також можете керувати своїм рахунком за допомогою SMS-команд. Наприклад, щоб дізнатися про баланс за карткою, потрібно надіслати на номер 10060 SMS-повідомлення з чотирма останніми цифрами номера Вашої картки.
Детальніше

Ви можете керувати своїми рахунками в дистанційному режимі за допомогою Інтернет-банку Приват24. Для цього достатньо на сайті www.privat24.ua зайти в меню «Реєстрація», щоб отримати безкоштовний доступ до повного спектра банківських послуг через Інтернет.
Детальніше

Послуга автоматичної оплати рахунків дозволить не відвідувати банк для оплати комунальних послуг, рахунків за телефон, кабельного телебачення, Інтернету тощо. Достатньо доручити це банку, і щомісяця рахунки будуть оплачуватися автоматично, а Ви будете отримувати SMS про це.
Детальніше

Ви можете здійснити комунальні платежі або грошові перекази зі своєї картки без відвідання банку, використовуючи тільки телефон. Просто зателефонуйте на номер 3700 і попросіть оператора провести необхідний платіж. Усі дзвінки з мобільних телефонів безкоштовні. Платежі проводяться протягом одного робочого дня після Вашого дзвінка.
Детальніше