Кадрова безпека

Захистіть Ваш бізнес від шахрайства!

ПриватБанк пропонує клієнтам готове рішення корпоративної системи кадрової безпеки.

За короткий проміжок часу ПриватБанку вдалося звести ризик шахрайства у своїй структурі до мінімуму. Хочете і Ви бути впевненими в своїх співробітниках? Ми знаємо, як це зробити!

Чому це важливо для Вас?

За даними дослідження, що було проведено однією з найбільших консалтингових компаній KPMG, Україна сьогодні займає 6 місце у світі за кількістю розкрадань і шахрайських операцій, що здійснені співробітниками. Щорічні втрати в компаніях через крадіжки, зловживання чи інші шахрайські схеми персоналу можуть досягати до 7% виручки. Майже 80% збитків українських компаній – це справа рук умисних дій або халатного ставлення власного персоналу. У то й же час, у ході дослідження 56% опитаних компаній зазначили, що не мають налагодженої системи протидії шахрайству, 37% – мають формальну схему.

ПриватБанк пропонує підприємствам і компаніям запровадити унікальну технологію кадрової безпеки, що дозволить не тільки ефективно боротися з шахрайством і крадіжками співробітників, але й забезпечить керування ризиками під час підбору персоналу.

Організація «Гарячої лінії»

«Гаряча лінія» проти шахрайства дозволить збирати інформацію про факти правопорушень співробітників компанії як від їх колег, так і від клієнтів. Це відкритий ресурс. Він абсолютно конфіденційний і нейтральний – приймання та опрацювання інформації ведуть спеціалісти, які не працюють на підприємстві і не пов’язані з його співробітниками.

Детальніше

Тестування персоналу

Поліграфологічне тестування

Це спеціальні співбесіди, в ході яких обговорюються питання, що стосуються службової діяльності тестованого, можливих порушень і зловживань з його боку. Щирість відповідей співробітника перевіряється за допомогою контролю на поліграфі фізіологічних параметрів його організму (змін до електричної активності шкіри, роботі серцево-судинної і дихальної систем).

Детальніше

Тарифи

Послуга Тариф
Гаряча лінія: шахрайство
Тест-драйв на три місяці безкоштовно
Плакати, розсилання SMS Вашим співробітникам, канали зв’язку для сигналів безкоштовно
Абонентська плата після тест-драйву 2 400 грн/міс.

Контактна особа
Кос Віктор Вікторович
Напрямок «Fraud-менеджмент»

Skype: hm270575kvv

E-mail: viktor.kos@privatbank.ua

Телефони для довідок:

056-789-60-60