Гарантії по Україні

ПриватБанк пропонує Вам оформити банківську гарантію з мінімальною комісією та в найкоротші строки.

Хочете дізнатися більше про продукт?

?
* Обов'язкові поля

Банківські гарантії

Банківська гарантія – це письмове або електронне зобов’язання ПриватБанку з виконання зобов’язань свого клієнта за контрактом, договором, тендером.

Гарантія видається під відповідне забезпечення. Набирає чинності з дня її видачі та закривається після закінчення строку дії, якщо гарантійний випадок не наступає.


«Електронні гарантії»

Ви можете отримати гарантію в електронній формі для роботи в системі держзакупівель ProZorro.

NEW!!! Замовити електронну гарантію можна просто з потрібного Вам тендера на «ПриватМаркеті».

Перевірка справжності гарантії

Тут Ви можете перевірити справжність гарантії, виданої ПриватБанком. Для цього в поле поруч потрібно ввести її унікальний код, який є на кожній гарантії ПриватБанку.

Якщо гарантія була оформлена на паперовому носії, Ви зможете завантажити відскановану копію цієї гарантії та порівняти її з наданим Вам оригіналом. Завантажена копія й оригінал повинні повністю збігатися.

Якщо гарантія була оформлена в електронному вигляді, Ви можете завантажити оригінал цієї гарантії, що містить електронно-цифровий підпис банку. Перевірити достовірність електронно-цифрового підпису можна на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів ПАТ КБ «ПриватБанк» та на інших офіційних ресурсах, наприклад, iGov.org.ua або АЦСК органів юстиції України.

Гарантія
Нічого не знайдено

Гарантія для участі в тендері

Тендерна гарантія оформлюється на вимогу організатора тендера та усуває ризик того, що переможець тендера відмовиться укладати договір на поставку товару або виконання робіт.

Гарантія виконання зобов’язань

На підставі гарантії виконання зобов’язань банк за дорученням продавця зобов’язується виплатити покупцеві гарантовану суму в разі невиконання продавцем своїх договірних зобов’язань з поставки товару (виконання робіт, надання послуг) або виконання їх не згідно з умовами договору.

Гарантія для туризму

 • Наявність банківської гарантії – вимога Закону України «Про туризм» та обов’язкова умова для отримання Всеукраїнської ліцензії на діяльність туроператора.
 • Туристична гарантія необхідна як туроператорам, так і турагентам.

Гарантія повернення авансу

Гарантія, що забезпечить повернення суми авансового платежу покупцеві в разі невиконання продавцем зобов’язань з поставки певного товару (виконання робіт, надання послуг) за договором.

Гарантія платежу

Гарантія, що забезпечить виконання платіжних зобов’язань покупця відносно продавця в частині оплати вартості поставленого товару (виконаних робіт, наданих послуг) у межах певного строку.

Гарантії по Україні

Переваги оформлення гарантій у ПриватБанку

 • Зручно! Подавайте заявку на гарантію дистанційно через Інтернет-банк «Приват24 для бізнесу». Замовляйте електронну гарантію на «ПриватМаркеті» просто з потрібного Вам тендера системи державних закупівель ProZorro.
 • Швидко! Протягом 3-х годин* після подання заявки з Вами зв'яжеться фахівець банку. Видача гарантії – у найкоротший термін. Найшвидше видається покрита (забезпечена Вашими грошима) або бланкова (у межах Вашого ліміту, що розрахований банком) гарантія.
 • Якісно! Досвідчені фахівці складуть гарантію, враховуючи особливості Вашого контракту/вимоги організатора тендера тощо.
 • Недорого! Прості та справедливі тарифи.

* Банк телефонує в робочі дні з 9:00 до 17:00.

Переваги отримання гарантій від ПриватБанку

 • Висока надійність – оплату товару, його поставку або інші зобов’язання за контрактом гарантує найбільший комерційний банк України.
 • Продавець отримує доказ платоспроможності покупця.
 • Перевірити справжність гарантії в будь-який час на сайті банку.

Тарифи

 • Гарантії, відкриті банком*
 • Гарантії, отримані банком*
Послуга Тариф єдиний, грн
Надання/ збільшення суми/ поодовження терміну дії гарантії/контргарантії** 0,2% від суми гарантії/контргарантії (але не менше ніж 500,00 і не більше ніж 5 000,00)
Зміна умов гарантії/ контргарантії, включаючи її дострокове закриття** 500,00
За зобов’язання по гарантії/ контргарантії (стягується за всіма гарантіями, крім гарантій під грошове абезпечення на рахунку покриття 2602/2622)*** Не менше 3% річних (min 300 грн щомісяця) – під заставу майнових прав на депозит.
Не менше ніж 4% річних (min 300 грн щомісяця) – під заставу рухомого/нерухомого майна.
Не менше ніж 5% річних (min 300 грн щомісяця) – під інше забезпечення, ніж депозит/рухоме/ нерухоме майно або без забезпечення/ бланково****
Послуга Тариф єдиний, грн
Авізування гарантії/контргарантії** 0,1% від суми гарантії/контргарантії (але не менше ніж 500,00 і не більше ніж 5 000,00
Авізування зміни умов гарантії/ контргарантії, включаючи її дострокове закриття** 500,00

* Всі тарифи без ПДВ.

** Комісія береться за кожну зміну. У випадку одночасного внесення декількох змін сплачується одна комісія, найбільша за сумою.

*** Оплата банком по гарантії за рахунок коштів банку є наданням клієнтові кредиту на умовах, зазначених у договорі про надання гарантії.

**** Вартість бланкових гарантій для турагентів – 3 600 грн (разово, на 1 рік).

Витрати за Вашою гарантією

Зазначте суму гарантії:
грн
Оберіть забезпечення:
За надання (разова):
0.00 грн
За зобов'язання (щомісячна):
0.00 грн

Ваші вигоди від використання гарантій

 • Можливість гарантувати виконання зобов’язань за контрактом без внесення передоплати.
 • Можливість отримання від контрагента товарного кредиту, витрати за яким нижчі, ніж витрати на залучення позикових коштів.
 • Можливість відстрочення оплати за контрактом за наданий товар або надані послуги.

Ваші вигоди від отримання гарантій від ПриватБанку

 • Безпека – укладаєте угоди з новими партнерами без ризиків.
 • Можливість розширити діапазон клієнтів для здійснення поставок товарів і надання послуг.
 • Банківська гарантія стимулює точне та належне виконання всіх договірних умов за укладеним контрактом.

Поширенi питання