Зарплатний або студентський проект

Найкращий спосіб своєчасної виплати заробітної плати або стипендії Вашим співробітникам або студентам. Зарахування виплат на пластикові картки зручно як для Вашої установи, так і для його колективу. Із Зарплатним проектом Ви повністю припиняєте нести витрати на оренду приміщення каси та її обладнання, на оплату послуг касирів, охорони та інкасації. А Ваші співробітники або студенти зможуть знімати гроші в банкоматах у зручний для них час або розраховуватися за допомогою картки в магазинах.

Дізнатися більше

Повернення податків фізичним особам

ПриватБанк обслуговує установи Державного казначейства України з повернення фізичним особам податків, що були помилково або надмірно оплачені, зборів (обов’язкових платежів). Це може бути повернення податку на доходи фізичних осіб зі сплати за навчання Ваших студентів або повернення будь-яких інших податків, сплачених фізичною особою на адресу Вашого підприємства.

Валютні рахунки

Валютний рахунок, відкритий у ПриватБанку, дозволить Вашій бюджетній установі здійснювати будь-які банківські операції в іноземній валюті: одержувати кошти від нерезидентів для погашення кредиту, одержувати іноземні інвестиції, оплачувати затрати працівників організації на закордонні відрядження, перераховувати кошти на користь нерезидентів за межі України та багато іншого.

Дізнатися більше

Приймання готівки

Ви можете здавати готівкові кошти Вашого підприємства для перерахування до Держказначейства в будь-якому відділенні ПриватБанку. Гроші перераховуються на рахунок до Казначейства протягом одного банківського дня.

Дізнатися більше

Обслуговування чеків Державного казначейства України

Головне Казначейство України кожні три роки проводить конкурс і обирає уповноважені банки з обслуговування чеків ГКУ. ПриватБанк є постійним переможцем цих конкурсів. У 2010 році ПриватБанк вкотре підтвердив свою репутацію надійного та стабільного банку й одержав право продовжити обслуговування бюджетних організацій у 2012–2014 роках.

Платежі реєстраційних служб

1. Платежі реєстраційних служб. Розрахунки за витяги з державних реєстрів.

2. Платежі реєстраційних служб. Ви можете проводити платежі в адресу Департаменту державних реєстраторів України за витяги з державних реєстрів, а це означає, що вашим клієнтам більше не потрібно звертатися у відділення банку, щоб оплатити комісійні послуги.

Дізнатися більше