Віддалений банкінг

За допомогою послуг віддаленого банкінгу Ви можете здійснювати операції за вашими рахунками не відвідуючи відділення банку! 


Інтернет-банк «Приват24»

«Приват24» – це система інтернет-платежів, що дозволяє Вам керувати своїми рахунками в ПриватБанку за допомогою Інтернету. Практично всі питання, через які Вам доводиться відвідувати відділення, тепер можна вирішити в «Приват24». Ви можете здійснювати операції за карткою, переказувати кошти, робити платежі і внески, погашати кредити, міняти валюту. 

Дізнатися більше

Мобільні додатки

ПриватБанк пропонує цiлий ряд додаткiв для мобільних пристроїв на базі Android та IOS.

Дізнатися більше

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Платежі за телефоном – унікальна послуга ПриватБанку, яка дозволить Вам здійснювати будь-який платіж з будь-якої точки світу, використовуючи лише телефон. Щоб провести платіж, досить набрати номер 3700 з мобільного телефону, повідомити оператору номер Вашої картки, з якої буде здійснюватися платіж, реквізити отримувача і суму платежу. 

Дізнатися більше

Регулярні платежі

«Регулярні платежі» – послуга автоматичної оплати рахунків. Віднині Вам не потрібно відвідувати банк для проведення платежів, що повторюються (комунальні платежі, поповнення картки тощо). Досить дати вказівку банку, і кожного місяця з Вашего рахунку або картки буде списуватися необхідна сума. Ви заощаджуєте на комісії. Ваші платежі здійснюються вчасно, і Ви не ризикуєте бути відключеним від комунальних послуг, якщо забудете вчасно здійснити платіж.  

Дізнатися більше

SMS-банкінг

Цей сервіс надає Вам можливість цілодобово користуватися банківськими послугами за допомогою мобільного телефону та SMS-команд. Ви можете дізнатися баланс за карткамм, поповнити мобільний телефон, переказати будь-яку суму на іншу картку ПриватБанку, а також отримати миттєві підтвердження про здійснені операції за Вашими картками. 

Дізнатися більше

Банкомати

Банкоматна мережа ПриватБанку – найширша в Україні, вона нараховує більш, ніж 7 322 банкоматів.
У наших банкоматах Ви можете у будь-який час доби не лише зняти готівку, але й здійснити операції з карткою, зробити платежі і внески. 

Дізнатися більше

Термінали самообслуговування

Термінали самообслуговування – автоматизовані системи розрахунків, які не вимагають присутності спеціалістів для проведення платежів. Більше не потрібно стояти у чергах - Ви швидко і просто можете поповнювати свої рахунки, здійснювати перекази та інші операції. При чому робити це зручним для Вас способом: як за допомогою картки, так і готівкою. 

Дізнатися більше