Усі питання щодо цієї послуги

Поширені запитання щодо штрафів

Що таке штраф?
Згідно з умовами договору, якщо клієнт допускає прострочення більш ніж на 30 днів за платежами за карткою «Універсальна», йому нараховується штраф у розмірі 500 грн + 5% від суми заборгованості. Механізм нарахування штрафу зазначено в Умовах і Правилах надання банківських послуг..

Як погасити штраф?
Штраф погашається в пріоритетному порядку. Необхідно внести повну суму штрафу + прострочений платіж за кредитом.

Коли надходить SMS про можливе нарахування штрафів? На який день прострочення?
Штрафи за карткою «Універсальна» нараховуються на 30 день прострочення. SMS-повідомлення із зазначенням розміру боргу та попередженням про можливе нарахування штрафу надсилається клієнтові на 20 день прострочення за карткою «Універсальна». Щоб уникнути нарахування штрафу, клієнтові потрібно протягом 10 днів після одержання SMS-повідомлення погасити заборгованість.

На який день прострочення надходить SMS про нарахування штрафів за карткою «Універсальна»?
Штрафи за карткою «Універсальна» нараховуються на 30 день прострочення. Того ж дня клієнтові надсилається SMS-повідомлення про те, що йому нараховано штраф. Також зазначається сума боргу та штрафу. Банк може прийняти рішення про примусове стягнення боргу з клієнта в судовому порядку. Щоб запобігти цій процедурі, клієнт має погасити борг і сплатити штраф протягом 7 днів після одержання SMS-повідомлення.