Усі питання щодо цієї послуги

Як сплатити в Iнтернетi кредитною картою? Відкриття картки для оплати в Інтернеті

На який максимальний строк можна відкрити картку для оплати в Інтернеті? Картка для оплати в Інтернеті (для рискових операцій) відкривається до закінчення строку дії картки.
Яку суму на картці можна використовувати для покупок в Інтернеті? Ви самі встановлюєте на картку ліміт місячних витрат для оплати в Інтернеті (ліміт діє тільки для рискових операцій). На початку кожного місяця лічильник оновлюється, і зазначена сума знову стає доступна, незалежно від того, чи використали Ви її минулого місяця.
Чи можна встановити ліміт для оплати в Інтернеті, що перевищує залишок коштів на картці? Так, Ви можете встановити ліміт витрат для оплати в Інтернеті, що перевищує залишок коштів на картці.
Як закрити картку для оплати в Інтернеті? У Приват24 виберіть пункт меню «Мої рахунки»/«Відключити можливість оплати в Інтернеті».
Навіщо потрібно відкривати картку для оплати в Інтернеті? Чому я відразу не можу оплатити покупку? Ця опція існує виключно для безпеки проведення рискових операцій в Інтернеті за Вашою карткою.
Що станеться із сумою, яку я відкрив для оплати в Інтернеті, але не використав протягом місяця? Нічого, гроші будуть доступні для оплати в Інтернеті до кінця строку дії картки або доти, поки Ви не закриєте картку для інтернет-платежі
Через який час після подання заявки я можу розрахуватися карткою в Інтернеті? 5–15 хвилин.
На яку максимальну суму можна відкрити картку для оплати в Інтернеті? Максимально доступна сума для оплати в Інтернеті – 999 999 (у валюті картки).
Чи можна в телефонному режимі відкрити картку для оплати в Інтернеті? З метою безпеки відкрити картку для оплати в Інтернеті можна тільки через Приват24.