Картка «Універсальна»

- Кредит до 50 000 гривень
- 7% річних на залишок власних коштів
- Пільговий період до 55 днів
- Оформлення без довідок, потрібен тільки паспорт та ІПН
.

Замовте зараз

?
* Обов'язкові поля

Картки ПриватБанку відкрито для будь-яких операцій за кордоном!

Щоб оплачувати покупки карткою та знімати готівку через банкомати за кордоном, Вам не обов’язково перед поїздкою «включати» картку або попереджати банк.

Зробіть звичкою скрізь за кордоном платити карткою, адже це набагато зручніше та вигідніше, ніж знімати готівку! Так Ви уникаєте подвійної конвертації й економите на комісіях.

Безпеку розрахунків гарантують міжнародні платіжні системи й автоматизована програма ПриватБанку для протидії шахрайству. Якщо необхідне додаткове підтвердження платежу за кордоном, співробітники банку зв’яжуться з Вами зручним для Вас способом.

У Приват24 Ви можете самостійно встановити ліміти на використання Ваших карток в Інтернеті або за кордоном.

Що таке картка «Універсальна»?

Картка «Універсальна» – платіжна пластикова картка ПриватБанку, яка дає Вам можливість користуватися як власними грошима на картці, так і кредитними коштами банку. На цю картку Вам можуть перераховувати гроші Ваші родичі, знайомі або партнери.

Карткою «Універсальна» можна розраховуватися в торгових точках, здійснювати оплату в Інтернеті й терміналах самообслуговування, а також знімати готівку в будь-якій точці світу. Під час оплати за кордоном комісія за конвертацію коштів із валюти картки у валюту країни стягується відповідно до офіційного обмінного курсу банку на день купівлі.

Для тих, хто любить Україну!
Ми пропонуємо безкоштовно картку в кольорах національного прапора. Це та сама картка «Універсальна», тільки з гарним патріотичним дизайном!

Вас обслужать в будь-якому відділенні!
ПриватБанк має найбільшу мережу відділень серед комерційних банків України. Ви можете звертатися з питаннями по картці «Універсальна» у будь-яке відділення, а не тільки в те, де Ви її отримали! Співробітники всіх відділень будуть Вам раді!

бесплатная кредитная карта бесплатная кредитная карта


Просте та безкоштовне оформлення

Процедура оформлення картки займе у Вас всього 15 хвилин.

Для отримання картки достатньо пред'явити паспорт та ІПН. Інші документи, такі як довідка з місця роботи, не є обов’язковими, але їх наявність може стати важливим фактором під час визначення кредитного ліміту.


7% річних на залишок власних коштів за карткою «Універсальна»

На картці «Універсальна»  Ви можете зберігати власні гроші й одержувати додатковий дохід у розмірі 7% річних на залишок особистих коштів понад 100 грн (гроші зараховуються на Ваш бонусний рахунок).
Для цього потрібно активувати депозитну функцію картки в «Приват24» або банкоматі.

Детальніше

Кредитний ліміт до 50 000 грн

За Вашим бажанням на картці «Універсальна» може бути встановлений кредитний ліміт.

Кредитний ліміт – це сума коштів, яку банк надає Вам у кредит. Розмір кредитного ліміту встановлюється кожному клієнту індивідуально.

Надайте нам довідку про Ваші доходи, закордонний паспорт або документи, які підтверджують наявність майна, а також виписку по карті іншого банку, і Ваші шанси на збільшення кредитного ліміту зростуть!

Поточний розмір кредитного ліміту Ви можете дізнатися будь-яким зручним для Вас способом: у банкоматі, відділенні банку, системі «Приват24» або звернутись в онлайн чат.

Пільговий період - до 55 днів

У картки «Універсальна»  ПриватБанку є пільговий період користування, під час якого Ви можете користуватися кредитними коштами безкоштовно. Це означає, що якщо Ви погасите кредит протягом пільгового періоду користування, Вам не доведеться платити за цим кредитом ніяких процентів за користування!

У карток «Універсальна»   пільговий період користування кредитом – до 55 днів. Це означає, щоб не платити проценти, Вам потрібно погасити заборгованість до 25 числа місяця (включно), наступного за тим, у якому Ви скористалися кредитом.

Приклад: 5 березня Ви здійснили купівлю в рахунок кредитних коштів на суму 300 грн, а 28 березня витратили з картки ще 700 грн кредитних коштів. 5 квітня довелося витратити з картки ще 1 500 грн. Погасивши тисячу до 25 квітня, Ви можете не турбуватися про ті 1 500 грн, що взяли на початку місяця – проценти на них не будуть нараховуватися до 25 травня! Раніше довелося б тримати в розумі дати всіх трьох знімань.

Приклад: на початку березня борг на Вашій картці становить 500 грн, 7 березня Ви витратили ще 1 000 грн у рахунок кредитних коштів. Щоб у березні не було нараховано проценти, до 25 числа Вам необхідно внести 500 грн. При цьому проценти на 1 000 грн не будуть нараховуватися до 25 квітня, оскільки в березні Ви погасили суму заборгованості на початок місяця, поповнивши свій рахунок на 500 грн.

Що таке обов’язковий платіж за кредитом

Якщо Ви не вклалися в пільговий період, то Вам потрібно щомісяця вносити на картку обов’язковий платіж для погашення кредиту. Мінімальний щомісячний платіж становить 5% від суми заборгованості (але не менше 100 грн), що не створить значного навантаження на Ваш сімейний бюджет і в той же час не дозволить вийти на прострочення за кредитом.

Ми подбали про те, щоб Вам було максимально просто дізнатися про суму обов'язкового платежу. Перевірити її самостійно Ви можете за допомогою банкомата, термінала самообслуговування, зателефонувавши на номер 3700 або в Інтернет-банку Приват24».

Тарифи на обслуговування

 • Стандартні тарифи
Пільговий період
Детальніше
до 55 днів
Детальніше
Ваша вигода: нарахування відсотків на власні кошти понад 100 грн (діє після активації)
Детальніше
7% річних
Пільговий період
Детальніше
до 55 днів
Детальніше
Ваша вигода: нарахування відсотків на власні кошти понад 100 грн (діє після активації)
Детальніше
7% річних

За всіма витратами, що здійснено до 1 квітня 2015 року, проценти будуть нараховуватися за старою ставкою (2,9%) до повного повернення на картку суми, знятої в рахунок кредитних коштів до 1 квітня 2015 року.

** Суму видачі готівки в банкоматах ПриватБанку (Україна) обмежено 20 000 грн протягом 3 годин.

*** Для власників карток ПриватБанку діє акційний тариф 0,2% від суми (мінімум 2 грн).

Розгорнути Згорнути

Ваші додаткові можливості

Бонус Плюс

Приват24

Мобільні додатки

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Оплата покупок в Інтернеті

Депозитна властивість

Бонус Плюс

Оплачуючи картками ПриватБанку покупки в магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс», Ви отримуєте бонуси до 20% від вартості покупки на спеціальний рахунок «Бонус Плюс». Кожна торгова точка установлює свій розмір бонуса.

Накопичені бонуси Ви можете витратити в будь-якому магазині – партнері програми. Дізнатися про партнерів «Бонус Плюс» можна за логотипом програми. Список учасників програми дивіться на сайті або в мобільному додатку «Бонус Плюс» для смартфонів.

Детальніше

Інтернет-банк Приват24

За допомогою Приват24 Ви можете отримувати всі послуги, заради яких раніше доводилося ходити до відділення або телефонувати в клієнтську підтримку: цілодобово переглядати виписки за Вашими картками, поповнювати мобільний телефон, переказувати гроші з картки на картку, оплачувати рахунки, надсилати грошові перекази, купувати квитки через Інтернет тощо.

Завдяки Приват24 Ви економите не тільки свій час, але й гроші. Комісія за більшість операцій через Приват24 нижча, ніж у відділеннях.

Детальніше

Мобільні додатки

ПриватБанк створив багато зручних додатків для Android та iOS, що роблять життя наших клієнтів легшим і веселішим. Тепер практично будь-яку банківську послугу Ви можете отримати за допомогою свого смартфону!

Наприклад, завдяки додатку «ФотоКаса» можна просто сфотографувати квитанцію, й оператор ПриватБанку оплатить рахунок з Вашої картки.

Детальніше

Зняття грошей у банкоматах без картки

Вам терміново потрібні гроші, а картки під рукою немає? З унікальною послугою «Екстрені гроші» Ви зможете отримати гроші без картки або переказати їх своїм близьким.

Вам потрібно просто замовити суму, яку Ви хочете зняти, за телефоном 3700 (безкоштовно з мобільного), через чат на сайті банку або через мобільний додаток для смартфонів «Екстрені гроші». Банк надішле Вам SMS із кодом з 8 цифр. Вам залишиться ввести цей код у банкоматі й отримати гроші!

Детальніше

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Це унікальна послуга ПриватБанку, що дозволяє Вам здійснювати будь-які платежі та купувати квитки на транспорт за допомогою мобільного телефону!

Усі дзвінки з мобільних телефонів на номер 3700 безкоштовні. Для здійснення платежу достатньо зазначити номер Вашої картки та реквізити одержувача. Платежі проводяться протягом одного робочого дня після Вашого дзвінка.

Детальніше

Як змiнити кредитний ліміт

Зручна покупка квитків

У ПриватБанку Ви можете швидко та зручно купити квитки на літаки, потяги, автобуси, футбол, концерт або інші спортивні та культурні заходи.

Придбати квиток можна без черг і в будь-який час через Інтернет-банк Приват24, термінали самообслуговування, за безкоштовним телефоном 3700 або за допомогою мобільного додатку.

Детальніше

Зручна зміна ПІН-коду

Ви можете в будь-який час і скільки завгодно разів змінювати ПІН-код Вашої картки.

Коли може знадобитися змінити ПІН-код

 • У разі отримання нової картки або перевипуску старої Вам потрібно обов’язково змінити ПІН-код. До зміни ПІН-коду карткою неможна користуватися.
 • Якщо Ви забули свій ПІН-код або є підозра, що він став відомий третім особам.

Де можна змінити ПІН-код:

 • у банкоматі («Мої налаштування»/«Змінити ПІН-код»);
 • у терміналі самообслуговування («Банківські операції»/«Змінити ПІН-код»);
 • у співробітника в будь-якому відділенні банку;
 • надіславши SMS на номер 10060 із текстом PIN+ХХХХ (ХХХХ – останні 4 цифри номера картки).

Для безпеки не використовуйте в ПІН-коді цифри, що повторюються або йдуть підряд, а також свою дату народження. Ці комбінації можуть легко підібрати шахраї. Також не рекомендується встановлювати на всі свої картки один і той самий ПІН-код.

Регулярні платежі

Ви можете доручити банку здійснювати за Вас платежі, що Ви робите регулярно. Наприклад, комунальний платіж або грошовий переказ родичу. Банк буде за Вас здійснювати платежі з Вашої картки, а Ви будете отримувати про це SMS-повідомлення.

Комісія за послугу «Регулярні платежі» менша, ніж у разі здійснення платежів через касу банку. До того ж, Ви не ризикуєте бути відключеним від комунальних послуг, якщо забудете вчасно здійснити платіж. Вам лише потрібно підтримувати на своєму рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості. Замовити квитанцію про оплату Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку або через Приват24.

Детальніше

SMS-банкінг

Щоб поповнити мобільний, здійснити грошовий переказ або переказати гроші на картку, Вам не потрібно йти до банку – Ви можете зробити це, надіславши SMS-команду зі свого мобільного телефону. Наприклад, щоб дізнатися про баланс за карткою, достатньо надіслати на номер 10060 SMS з останніми 4 цифрами номера картки.

Крім того, Вам безкоштовно буде доступний додатковий сервіс – «SMS-інформування». Після кожної операції на суму понад 100 грн на Ваш телефон буде приходити SMS-повідомлення.

Детальніше

Оплата покупок в Інтернеті

З будь-якою карткою ПриватБанку Ви можете зручно та без комісій розраховуватися в Інтернеті. Перед проведенням оплати в інтернет-магазині ми рекомендуємо перевірити, чи відкрито Вашу картку для розрахунків в Інтернеті (це можна зробити в Приват24). Для безпеки Ви можете установити інтернет-ліміт – суму, понад яку не можна витратити з картки протягом календарного місяця (ліміт діє тільки для рискових операцій в Інтернеті).

Також Ви можете підключити Вашу картку до найпопулярніших систем Google Play, App Store і PayPal.

Детальніше

Депозитна властивість

Активуйте депозитну властивість картки та отримуйте проценти на залишок особистих грошей!

 • Це вигідніше, ніж зберігати готівку вдома – Ви отримуєте дохід у вигляді процентів.
 • Це зручніше, ніж депозит – Ви в будь-який момент можете зняти гроші з картки без розірвання договору!
Детальніше

Оплата частинами

Розстрочка без комісій і переплат до 24 місяців! Здійснюйте купівлі в магазинах, підключених до послуги «Оплата частинами», оплативши карткою не всю їхню вартість, а тільки частину. Решту суми Ви можете щомісяця вносити на картку рівними платежами.

При цьому Ви не платите жодних процентів і комісій і не надаєте жодних документів!

Детальніше

Як змiнити кредитний лiмiт

Зручна покупка квитків

Зручна зміна ПІН-коду

Регулярні платежі

SMS-банкінг

Оплата частинами

Можливість оформити додаткові картки для себе та для членів сім'ї

кредитная карта

Іменна картка "Універсальна" з фото

картка для здійснення платежів без пред'явлення документів, у тому числі за кордоном. Вартість оформлення 50 грн.  Відстежити процес доставки замовленої картки з фото можна зa посиланням.

кредитная карта

Картка з індивідуальним дизайном

Хочете бути унікальні в усьому? Створіть дизайн своєї картки самостійно! Усього декілька кроків відділяють Вас від замовлення унікальної Картки з індивідуальним дизайном.

Детальніше
карта юниора

Картка ЮНІОРА

справжня платіжна картка для школярів від 6 до 17 років.

Детальніше
карта юниора

Картка з патріотичним дизайном

Для тих, хто любить Україну! Безкоштовно оформіть картку з патріотичним дизайном замість тієї, що у Вас є зараз. Усі умови обслуговування та тарифи залишаться без змін.

Детальніше 

Поширенi питання

 • Які операції враховуються в пільговому періоді?
 • Як погасити кредит через інший український банк?
 • Чи можуть мені переказати на картку «Универсальна» гроші з-за кордону?
 • Чи можна платити Карткою «Універсальна» в інтернет-магазинах?
 • Чи можу я попросити банк зменшити кредитний ліміт на моїй картці?
 • Чи повинен я повністю погасити борг за Карткою «Універсальна», якщо у картки закінчується термін дії?
 • Що робити якщо я втратив картку?
 • Чи збережеться номер картки після перевипуску внаслідок втрати або закінчення терміну дії?
 • Як сплатити в Iнтернетi кредитною картою? Відкриття картки для оплати в Інтернеті
 • Поширені запитання щодо штрафів
 • Як отримати миттєву картку?
 • З якого віку я можу отримати Картку «Універсальна»?
 • За якою ставкою здійснюється нарахування процентів?
 • До якого числа я можу погасити заборгованість, щоб не платити проценти за кредит?
 • Як я можу активувати депозитну функцію картки, щоб одержувати проценти від суми власних коштів?
 • Чи справляється щомісячна плата за користування карткою, якщо у мене немає заборгованості по карті?
 • Що включає в себе щомісячний обов'язковий платіж?
 • У яких випадках проводиться моніторинг моєї неактивної картки?
 • Якщо я розраховуюсь карткою за кордоном, то конвертацію валюти буде проведено за курсом якого дня?
 • Як поповнити картку, щоб погасити борг за кредитним лімітом?
 • Чи можна переказати гроші на QIWI-гаманець з картки «Універсальна»?
 • Що робити, якщо мені було неправильно нараховано проценти?
 • Що таке CVV-код?
 • Що таке депозитна властивість картки «Універсальна»?
 • Поширенi питання по пільговому періоду
 • Поширенi питання щодо нарахування відсотків
 • Я можу сам обрати дизайн картки «Універсальна»?
 • Від дизайну картки залежать тарифи та інші умови обслуговування?
 • Що таке quasi-cash-транзакції?
 • Чому під час quasi-cash-транзакцій з мене стягується комісія, як у разі оготівковування коштів?
 • Який розмір комісії за quasi-cash-транзакції?
 • За яким курсом буде списано покупку в рублях / ларі / доларах / євро з картки ПриватБанку в національній валюті за кордоном?
 • За яким курсом буде списано покупку в екзотичній валюті (Не рубль / ларі / долар / євро) з картки ПриватБанку в національній валюті за кордоном?
 • За яким курсом буде списано покупку в екзотичній валюті (Не рубль / ларі / долар / євро) з доларовою картки ПриватБанку за кордоном?
Всього питань: 34