Картка Gold з фото

Унікальний продукт, що поєднує в собі всі нововведення сучасних банківських технологій!

Замовити картку
Відслідкувати доставку

Карта MasterCard World - унікальний продукт, що поєднує в собі всі нововведення сучасних банківських технологій

Ви ведете активний спосіб життя, часто подорожуєте, розраховуєтесь Вашою карткою Gold в готелях, ресторанах, магазинах, купуєте авіаквитки?

Тепер Вам буде вдвічі приємніше робити це з новою картою MasterCard World, адже за кожну операцію по карті за кордоном Вам будуть нараховуватися бали з програмою MasterCard Rewards.

карта MasterCard World

Переваги картки MasterCard World

ƒƒПідвищена безпека розрахунків.

Завдяки спеціальному чипу картку практично неможливо підробити.

ƒВаше ім’я та фото на картці.

Картка персоналізована, тому з її допомогою Ви можете: оплачувати покупки, не пред’являючи документів; користуватися послугами бронювання; надавати за карткою World виписку для посольства.

ƒТехнологія безконтактної оплати PayPass.

Картку World необов’язково передавати касирові магазину для оплати товарів – її достатньо піднести до термінала, що приймає оплату за безконтактними чипами PayPass або payWave. Завдяки цій особливості картка прослужить Вам довше, оскільки поверхня чипа на картці не пошкоджується від частого тертя.

Знижки при оплаті

Спеціальні знижки до 30% у більш ніж 3 000 елітних підприємствах України, що входять до Дисконтного клубу «ПриватБанк VIP» (повний список партнерів - на https://discount.pb.ua/);

Тарифи

Тариф
Вартість випуску - 100 грн
Вартість обслуговування безкоштовно
Комісії згідно з тарифами картки класу Gold

Як отримувати бонуси і де їх витрачати

Крок 1. Зареєструйтесь на сайті rewards.pb.ua

Крок 2. Сплачуйте товари або послуги карткою World MasterCard.

Крок 3. За кожну транзакцію за кордоном (з урахуванням покупок в Інтернеті на закордонних сайтах) Вам автоматично нараховуються бали з розрахунку 1 бал за кожні 10 грн. від суми покупки. Наприклад, зробивши покупку на 400 грн., Ви отримаєте 40 балів на свій бонусний рахунок програми Mastercard Rewards™.

Крок 4. Обмінюйте накопичені бали на подарунки з каталогу.

Поміняти бали на подарунки можна тут або по телефону 0 800 301 117 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

получить бонусы на карту MC World

Ваші додаткові можливості

Бонус Плюс

Приват24

Мобільні додатки

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Оплата частинами

Як переглянути нараховані бали

Бонус Плюс

Оплачуючи картками ПриватБанку покупки в магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс», Ви отримуєте бонуси до 20% від вартості покупки на спеціальний рахунок «Бонус Плюс». Кожна торгова точка установлює свій розмір бонуса.

Накопичені бонуси Ви можете витратити в будь-якому магазині – партнері програми. Дізнатися про партнерів «Бонус Плюс» можна за логотипом програми. Список учасників програми дивіться на сайті або в мобільному додатку «Бонус Плюс» для смартфонів.

Детальніше

Інтернет-банк Приват24

За допомогою Приват24 Ви можете отримувати всі послуги, заради яких раніше доводилося ходити до відділення або телефонувати в клієнтську підтримку: цілодобово переглядати виписки за Вашими картками, поповнювати мобільний телефон, переказувати гроші з картки на картку, оплачувати рахунки, надсилати грошові перекази, купувати квитки через Інтернет тощо.

Завдяки Приват24 Ви економите не тільки свій час, але й гроші. Комісія за більшість операцій через Приват24 нижча, ніж у відділеннях.

Детальніше

Мобільні додатки

ПриватБанк створив багато зручних додатків для Android та iOS, що роблять життя наших клієнтів легшим і веселішим. Тепер практично будь-яку банківську послугу Ви можете отримати за допомогою свого смартфону!

Наприклад, завдяки додатку «ФотоКаса» можна просто сфотографувати квитанцію, й оператор ПриватБанку оплатить рахунок з Вашої картки.

Детальніше

Зняття грошей у банкоматах без картки

Вам терміново потрібні гроші, а картки під рукою немає? З унікальною послугою «Екстрені гроші» Ви зможете отримати гроші без картки або переказати їх своїм близьким.

Вам потрібно просто замовити суму, яку Ви хочете зняти, за телефоном 3700 (безкоштовно з мобільного), через чат на сайті банку або через мобільний додаток для смартфонів «Екстрені гроші». Банк надішле Вам SMS із кодом з 8 цифр. Вам залишиться ввести цей код у банкоматі й отримати гроші!

Детальніше

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Це унікальна послуга ПриватБанку, що дозволяє Вам здійснювати будь-які платежі та купувати квитки на транспорт за допомогою мобільного телефону!

Усі дзвінки з мобільних телефонів на номер 3700 безкоштовні. Для здійснення платежу достатньо зазначити номер Вашої картки та реквізити одержувача. Платежі проводяться протягом одного робочого дня після Вашого дзвінка.

Детальніше

Як збільшити кредитний ліміт

Ви можете за 5 хвилин збільшити Ваш кредитний ліміт на 10% або отримати ліміт 500 грн, якщо у Вас на картці його ще немає! Для цього оформіть один або декілька банківських продуктів (картка-стикер PayPass, miniКАРТКА, іменна картка «Універсальна» з фото, міні-термінал, 3G-модем від PEOPLEnet), подавши заявку на сайті.

Детальніше

Зручна покупка квитків

У ПриватБанку Ви можете швидко та зручно купити квитки на літаки, потяги, автобуси, футбол, концерт або інші спортивні та культурні заходи.

Придбати квиток можна без черг і в будь-який час через Інтернет-банк Приват24, термінали самообслуговування, за безкоштовним телефоном 3700 або за допомогою мобільного додатку.

Детальніше

Зручна зміна ПІН-коду

Якщо Ви забули ПІН-код своєї картки чи боїтесь, що його знають шахраї, Ви можете в будь-який час та з будь-якої країни світу змінити його за допомогою звичайного SMS-повідомлення, вартість якого така сама, як і для будь-яких інших повідомлень.

Для зміни ПІН-коду надішліть SMS на номер 10060 з текстом PIN+ХХХХ
(ХХХХ – останні 4 цифри номера картки).

Якщо Ви знаходитесь у роумінгу, номер для SMS +380674311250.

Не використовуйте в ПІН-коді цифри, що повторюються або відтворюють порядок при лічбі, а також цифри своєї дати народження – ці комбінації можуть легко підібрати шахраї. Також не рекомендується встановлювати на всі свої картки один і той самий ПІН-код.

Під час отримання нової картки чи перевупуску старої Вам обов’язково потрібно змінити PIN-код.
До зміни ПІН-коду карткою не можна користуватися.

Регулярні платежі

Ви можете доручити банку здійснювати за Вас платежі, що Ви робите регулярно. Наприклад, комунальний платіж або грошовий переказ родичу. Банк буде за Вас здійснювати платежі з Вашої картки, а Ви будете отримувати про це SMS-повідомлення.

Комісія за послугу «Регулярні платежі» менша, ніж у разі здійснення платежів через касу банку. До того ж, Ви не ризикуєте бути відключеним від комунальних послуг, якщо забудете вчасно здійснити платіж. Вам лише потрібно підтримувати на своєму рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості. Замовити квитанцію про оплату Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку або через Приват24.

Детальніше

SMS-банкінг

Щоб поповнити мобільний, здійснити грошовий переказ або переказати гроші на картку, Вам не потрібно йти до банку – Ви можете зробити це, надіславши SMS-команду зі свого мобільного телефону. Наприклад, щоб дізнатися про баланс за карткою, достатньо надіслати на номер 10060 SMS з останніми 4 цифрами номера картки.

Крім того, Вам безкоштовно буде доступний додатковий сервіс – «SMS-інформування». Після кожної операції на суму понад 100 грн на Ваш телефон буде приходити SMS-повідомлення.

Детальніше

Оплата покупок в Інтернеті

З будь-якою карткою ПриватБанку Ви можете зручно та без комісій розплачуватися в Інтернеті. Для цього необхідно через Приват24 відкрити картку для оплати в Інтернеті. Для безпеки Ви можете встановити інтернет-ліміт – суму, більше якої неможна буде витратити з Вашої картки протягом календарного місяця.

Також Ви можете підключити Вашу картку до найпопулярніших систем – Google Play, App Store и PayPal.

Детальніше

10% річних на залишок власних коштів на картці MasterCard World

Зберігайте власні гроші на картці World та отримуйте дохід у розмірі 10% річних на залишок особистих коштів понад 100 грн (гроші зараховуються на Ваш бонусний рахунок). Для цього потрібно активувати депозитну функцію картки в Приват24 або через банкомат.

Детальніше

Оплата частинами

Розстрочка без комісій і переплат до 24 місяців! Здійснюйте купівлі в магазинах, підключених до послуги «Оплата частинами», оплативши карткою не всю їх вартість, а тільки частину. Решту суми Ви можете щомісяця вносити на картку рівними платежами.

При цьому Ви не платите жодних процентів і комісій і не надаєте жодних документів!

Детальніше

Як переглянути нараховані бали

Варіант 1. На сайті www.rewards.privatbank.ua

Варіант 2. Особистий кабінет у Приват24, розділ «MASTERCARD REWARDS» за вкладкою «Мої рахунки».

Варіант 3. Зателефонувати на номер 0 800 301 117

Зручна покупка квитків

Зручна зміна ПІН-коду

Регулярні платежі

SMS-банкінг

Оплата покупок в Інтернеті

Депозитна властивість

Відстежити процес доставки замовленої карти можна за посиланням - доставка карти з фото.

* Залишаючи заявку на сайті та натискаючи кнопку «ЗАМОВИТИ»/«ЗАПОВНИТИ», Ви даєте банку згоду на опрацювання своїх персональних даних і підтверджуєте, що ознайомлені зі своїми правами, як суб’єкта персональних даних. Ознайомитися зі своїми правами як суб’єкта персональних даних Ви можете перейшовши за посиланням.