Картка Gold з фото

Унікальний продукт, що поєднує в собі всі нововведення сучасних банківських технологій!

Замовити картку
Відслідкувати доставку

Ви ведете активний спосіб життя, часто подорожуєте, розраховуєтеся Вашою карткою Gold у готелях, ресторанах, магазинах, купуєте авіаквитки?

Тепер Вам буде вдвічі приємніше оплачувати покупки карткою Gold з фото, адже у Вас будуть додаткові знижки від Visa та бонусна програма від MasterСard.

Для замовлення та отримання картки Вам потрібні паспорт та ІПН.

Підвищена безпека розрахунків

Завдяки спеціальному чипу картку практично неможливо підробити.

Ваше ім’я та фото на картці

Картка персоналізована, тому за її допомогою Ви можете: оплачувати покупки; користуватися послугами бронювання; надавати за карткою Gold з фото виписку для посольства.

Технологія безконтактної оплати PayPass

Карту Gold з фото необов'язково передавати касирові магазину для оплати товарів - її досить піднести до терміналу, який приймає оплату за безконтактними чипами. Вам не потрібно вводити ПІН-код або підписувати чек, якщо сума вашої покупки менше 100 грн. Завдяки цій особливості карта прослужить Вам довше, так як поверхня чіпа на карті не пошкоджується від частого тертя.

Знижки під час оплати

Ви отримуєте до 30% знижки, оплачуючи карткою Gold з фото покупки в магазинах – партнерах програми лояльності «Дисконтний клуб». Клуб об’єднує торгові точки всіх категорій: аптеки, АЗС, ресторани, магазини, салони краси, готелі.

З повним переліком партнерів і послуг «Дисконтного клубу» Ви можете ознайомитися на сайті discount.pb.ua. На те, що заклад належить до «Дисконтного клубу», вказують стикери. Швидко знайти партнерів клубу Вам допоможе мобільний додаток «Дисконтний клуб». Детальніше

Заробляйте бонуси з програмою Rewards.

Крок 1. Зареєструйтеся на сайті rewards.pb.ua

Крок 2. Оплачуйте товари або послуги карткою Gold з фото від MasterСard.

Крок 3. За кожну транзакцію за кордоном (з урахуванням покупок в Інтернеті на закордонних сайтах) Вам автоматично нараховуються бали з розрахунку 1 бал за кожні 10 грн. від суми покупки. Наприклад, зробивши покупку на 400 грн., Ви отримаєте 40 балів на свій бонусний рахунок програми Mastercard Rewards™.

Крок 4. Обмінюйте накопичені бали на подарунки з каталогу.

Обміняти бали на подарунки можна тут або зателефонувавши на номер 0 800 301 117 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

Окрема лінія для дзвінків із-за кордону: +1 636 722 7 111.

Отримуйте знижки з програмою «Більше»

Оплачуйте будь-які покупки карткою MasterСard та отримуйте знижки на бажані речі

 1. Зареєструйтеся на сайті.
 2. Додайте картку.
 3. Накопичуйте бали.
 4. Обмінюйте бали на знижки.

Підвищена безпека розрахунків

Завдяки спеціальному чипу картку практично неможливо підробити.

Ваше ім’я та фото на картці

Картка персоналізована, тому за її допомогою Ви можете: оплачувати покупки; користуватися послугами бронювання; надавати за карткою Gold з фото виписку для посольства.

Знижки під час оплати

Ви отримуєте до 30% знижки, оплачуючи карткою Gold з фото покупки в магазинах – партнерах програми лояльності «Дисконтний клуб». Клуб об’єднує торгові точки всіх категорій: аптеки, АЗС, ресторани, магазини, салони краси, готелі.

З повним переліком партнерів і послуг «Дисконтного клубу» Ви можете ознайомитися на сайті discount.pb.ua. На те, що заклад належить до «Дисконтного клубу», вказують стикери. Швидко знайти партнерів клубу Вам допоможе мобільний додаток «Дисконтний клуб». Детальніше

Технологія безконтактної оплати payWave

Карту Gold з фото необов'язково передавати касирові магазину для оплати товарів - її досить піднести до терміналу, який приймає оплату за безконтактними чипами. Вам не потрібно вводити ПІН-код або підписувати чек, якщо сума вашої покупки менше 500 грн. Завдяки цій особливості карта прослужить вам довше, так як поверхня чіпа на карті не пошкоджується від частого тертя.

Сплачуйте покупки карткою Visa та отримуйте ще більше знижок!

Знайти свою знижку

Знижки за програмою Visa Offers

Отримуйте винагороду, насолоджуйтеся ексклюзивними пропозиціями, знижками та акціями, оплачуючи покупки та послуги картками Visa Gold у будь-якій точці земної кулі!

 1. Замовте платіжну картку Visa Gold.
 2. Виберіть торгову точку на сайтi.
 3. Оплатіть Вашою карткою Visa.

Тарифи

Вартість випуску 100 грн
Вартість обслуговування згідно з Вашою карткою класу Gold
Тарифи згідно з тарифами за карткою класу Gold:
Картка для виплат
«Універсальна»

Ваші додаткові можливості

Бонус Плюс

Приват24

Мобільні додатки

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Оплата покупок в Інтернеті

Депозитна властивість

Бонус Плюс

Оплачуючи картками ПриватБанку покупки в магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс», Ви отримуєте бонуси до 20% від вартості покупки на спеціальний рахунок «Бонус Плюс». Кожна торгова точка установлює свій розмір бонуса.

Накопичені бонуси Ви можете витратити в будь-якому магазині – партнері програми. Дізнатися про партнерів «Бонус Плюс» можна за логотипом програми. Список учасників програми дивіться на сайті або в мобільному додатку «Бонус Плюс» для смартфонів.

Детальніше

Інтернет-банк Приват24

За допомогою Приват24 Ви можете отримувати всі послуги, заради яких раніше доводилося ходити до відділення або телефонувати в клієнтську підтримку: цілодобово переглядати виписки за Вашими картками, поповнювати мобільний телефон, переказувати гроші з картки на картку, оплачувати рахунки, надсилати грошові перекази, купувати квитки через Інтернет тощо.

Завдяки Приват24 Ви економите не тільки свій час, але й гроші. Комісія за більшість операцій через Приват24 нижча, ніж у відділеннях.

Детальніше

Мобільні додатки

ПриватБанк створив багато зручних додатків для Android та iOS, що роблять життя наших клієнтів легшим і веселішим. Тепер практично будь-яку банківську послугу Ви можете отримати за допомогою свого смартфону!

Наприклад, завдяки додатку «ФотоКаса» можна просто сфотографувати квитанцію, й оператор ПриватБанку оплатить рахунок з Вашої картки.

Детальніше

Зняття грошей у банкоматах без картки

Вам терміново потрібні гроші, а картки під рукою немає? З унікальною послугою «Екстрені гроші» Ви зможете отримати гроші без картки або переказати їх своїм близьким.

Вам потрібно просто замовити суму, яку Ви хочете зняти, за телефоном 3700 (безкоштовно з мобільного), через чат на сайті банку або через мобільний додаток для смартфонів «Екстрені гроші». Банк надішле Вам SMS із кодом з 8 цифр. Вам залишиться ввести цей код у банкоматі й отримати гроші!

Детальніше

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Це унікальна послуга ПриватБанку, що дозволяє Вам здійснювати будь-які платежі та купувати квитки на транспорт за допомогою мобільного телефону!

Усі дзвінки з мобільних телефонів на номер 3700 безкоштовні. Для здійснення платежу достатньо зазначити номер Вашої картки та реквізити одержувача. Платежі проводяться протягом одного робочого дня після Вашого дзвінка.

Детальніше

Як змiнити кредитний ліміт

Ви можете за 5 хвилин змiнити Ваш кредитний ліміт. Для цього заповнiть заявку на сайті.

Зручна покупка квитків

У ПриватБанку Ви можете швидко та зручно купити квитки на літаки, потяги, автобуси, футбол, концерт або інші спортивні та культурні заходи.

Придбати квиток можна без черг і в будь-який час через Інтернет-банк Приват24, термінали самообслуговування, за безкоштовним телефоном 3700 або за допомогою мобільного додатку.

Детальніше

Зручна зміна ПІН-коду

Ви можете в будь-який час і скільки завгодно разів змінювати ПІН-код Вашої картки.

Коли може знадобитися змінити ПІН-код

 • У разі отримання нової картки або перевипуску старої Вам потрібно обов’язково змінити ПІН-код. До зміни ПІН-коду карткою неможна користуватися.
 • Якщо Ви забули свій ПІН-код або є підозра, що він став відомий третім особам.

Де можна змінити ПІН-код:

 • у банкоматі («Мої налаштування»/«Змінити ПІН-код»);
 • у терміналі самообслуговування («Банківські операції»/«Змінити ПІН-код»);
 • у співробітника в будь-якому відділенні банку;
 • надіславши SMS на номер 10060 із текстом PIN+ХХХХ (ХХХХ – останні 4 цифри номера картки).

Для безпеки не використовуйте в ПІН-коді цифри, що повторюються або йдуть підряд, а також свою дату народження. Ці комбінації можуть легко підібрати шахраї. Також не рекомендується встановлювати на всі свої картки один і той самий ПІН-код.

Регулярні платежі

Ви можете доручити банку здійснювати за Вас платежі, що Ви робите регулярно. Наприклад, комунальний платіж або грошовий переказ родичу. Банк буде за Вас здійснювати платежі з Вашої картки, а Ви будете отримувати про це SMS-повідомлення.

Комісія за послугу «Регулярні платежі» менша, ніж у разі здійснення платежів через касу банку. До того ж, Ви не ризикуєте бути відключеним від комунальних послуг, якщо забудете вчасно здійснити платіж. Вам лише потрібно підтримувати на своєму рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості. Замовити квитанцію про оплату Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку або через Приват24.

Детальніше

SMS-банкінг

Щоб поповнити мобільний, здійснити грошовий переказ або переказати гроші на картку, Вам не потрібно йти до банку – Ви можете зробити це, надіславши SMS-команду зі свого мобільного телефону. Наприклад, щоб дізнатися про баланс за карткою, достатньо надіслати на номер 10060 SMS з останніми 4 цифрами номера картки.

Крім того, Вам безкоштовно буде доступний додатковий сервіс – «SMS-інформування». Після кожної операції на суму понад 100 грн на Ваш телефон буде приходити SMS-повідомлення.

Детальніше

Оплата покупок в Інтернеті

З будь-якою карткою ПриватБанку Ви можете зручно та без комісій розраховуватися в Інтернеті. Перед проведенням оплати в інтернет-магазині ми рекомендуємо перевірити, чи відкрито Вашу картку для розрахунків в Інтернеті (це можна зробити в Приват24). Для безпеки Ви можете установити інтернет-ліміт – суму, понад яку не можна витратити з картки протягом календарного місяця (ліміт діє тільки для рискових операцій в Інтернеті).

Також Ви можете підключити Вашу картку до найпопулярніших систем Google Play, App Store і PayPal.

Детальніше

Депозитна властивість

Активуйте депозитну властивість картки та отримуйте проценти на залишок особистих грошей!

 • Це вигідніше, ніж зберігати готівку вдома – Ви отримуєте дохід у вигляді процентів.
 • Це зручніше, ніж депозит – Ви в будь-який момент можете зняти гроші з картки без розірвання договору!
Детальніше

Оплата частинами

Розстрочка без комісій і переплат до 24 місяців! Здійснюйте купівлі в магазинах, підключених до послуги «Оплата частинами», оплативши карткою не всю їхню вартість, а тільки частину. Решту суми Ви можете щомісяця вносити на картку рівними платежами.

При цьому Ви не платите жодних процентів і комісій і не надаєте жодних документів!

Детальніше

Як змiнити кредитний лiмiт

Зручна покупка квитків

Зручна зміна ПІН-коду

Регулярні платежі

SMS-банкінг

Оплата частинами