Усі інтернет-магазини – одна Інтернет-картка

Інтернет-картка – віртуальна картка для купівель в Інтернеті.
Випуск, обслуговування та онлайн-купівлі – без комісій.

Купувати – це просто

 1. Оформіть Інтернет-картку в Приват24.
 2. Поповніть картку.
 3. Оберіть товар на сайті.
 4. Зазначте на сайті дані картки та натисніть «Оплатити».

Оплата картками в мережі Інтернет

 • Тип карток – Visa та MasterCard.
 • Валюта картки – UAH, USD, EUR.
 • Строк дії картки – 10 рокiв.
 • Картка миттєвого випуску.
 • Інтернет-ліміт – екв. 10 000 доларів США (за замовчуванням).

Оплачуйте безпечно

Інтернет-картки захищені технологіями MasterCard SecureCode та Verified by Visa. Перед купівлею Ви отримаєте SMS із кодом-підтвердженням. Нікому його не повідомляйте.

Не передавайте стороннім дані своєї Інтернет-картки: номер, строк дії та CVV2-код.

Тарифи


Назва тарифу Тариф
Вартість оформлення Безкоштовно
Плата за користування карткою Безкоштовно
Комісія за 1 транзакцію Безкоштовно

Як отримати картку

Замовте картку в Інтернет-банку Приват24 чи мобільному додатку Privat24.

Спосіб 1.

Оберіть у Приват24 в меню «Мої рахунки» опцію «Замовити картку».

Зайдіть повторно в Приват24.

Картка автоматично додається в меню «Мої рахунки».

Натисніть «Код CVV» у меню «Мої рахунки» та отримайте CVV2-код у SMS.

Спосіб 2.

Натисніть у мобільному додатку Privat24 кнопку «Меню карток» та оберіть «Замовити картку».

Ваші додаткові можливості

Бонус Плюс

Приват24

Мобільні додатки

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Бонус Плюс

Оплачуючи картками ПриватБанку покупки в магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс», Ви отримуєте бонуси до 20% від вартості покупки на спеціальний рахунок «Бонус Плюс». Кожна торгова точка установлює свій розмір бонуса.

Накопичені бонуси Ви можете витратити в будь-якому магазині – партнері програми. Дізнатися про партнерів «Бонус Плюс» можна за логотипом програми. Список учасників програми дивіться на сайті або в мобільному додатку «Бонус Плюс» для смартфонів.

Детальніше

Інтернет-банк Приват24

За допомогою Приват24 Ви можете отримувати всі послуги, заради яких раніше доводилося ходити до відділення або телефонувати в клієнтську підтримку: цілодобово переглядати виписки за Вашими картками, поповнювати мобільний телефон, переказувати гроші з картки на картку, оплачувати рахунки, надсилати грошові перекази, купувати квитки через Інтернет тощо.

Завдяки Приват24 Ви економите не тільки свій час, але й гроші. Комісія за більшість операцій через Приват24 нижча, ніж у відділеннях.

Детальніше

Мобільні додатки

ПриватБанк створив багато зручних додатків для Android та iOS, що роблять життя наших клієнтів легшим і веселішим. Тепер практично будь-яку банківську послугу Ви можете отримати за допомогою свого смартфону!

Наприклад, завдяки додатку «ФотоКаса» можна просто сфотографувати квитанцію, й оператор ПриватБанку оплатить рахунок з Вашої картки.

Детальніше

Зняття грошей у банкоматах без картки

Вам терміново потрібні гроші, а картки під рукою немає? З унікальною послугою «Екстрені гроші» Ви зможете отримати гроші без картки або переказати їх своїм близьким.

Вам потрібно просто замовити суму, яку Ви хочете зняти, за телефоном 3700 (безкоштовно з мобільного), 0 800 500 003 (безкоштовно зі стаціонарного телефону), через чат на сайті банку або через мобільний додаток для смартфонів «Екстрені гроші». Банк надішле Вам SMS із кодом з 8 цифр. Вам залишиться ввести цей код у банкоматі й отримати гроші!

Детальніше

Платежі за безкоштовним телефоном 3700

Це унікальна послуга ПриватБанку, що дозволяє Вам здійснювати будь-які платежі та купувати квитки на транспорт за допомогою мобільного телефону!

Усі дзвінки з мобільних телефонів на номер 3700 безкоштовні. Для здійснення платежу достатньо зазначити номер Вашої картки та реквізити одержувача. Платежі проводяться протягом одного робочого дня після Вашого дзвінка.

Детальніше

Як збільшити кредитний ліміт

Ви можете за 5 хвилин збільшити Ваш кредитний ліміт на 10% або отримати ліміт 500 грн, якщо у Вас на картці його ще немає! Для цього оформіть один або декілька банківських продуктів (картка-стикер PayPass, miniКАРТКА, іменна картка «Універсальна» з фото, міні-термінал, 3G-модем від PEOPLEnet), подавши заявку на сайті.

Детальніше

Зручна покупка квитків

У ПриватБанку Ви можете швидко та зручно купити квитки на літаки, потяги, автобуси, футбол, концерт або інші спортивні та культурні заходи.

Придбати квиток можна без черг і в будь-який час через Інтернет-банк Приват24, термінали самообслуговування, за безкоштовним телефоном 3700 або за допомогою мобільного додатку.

Детальніше

Зручна зміна ПІН-коду

Ви можете в будь-який час і скільки завгодно разів змінювати ПІН-код Вашої картки.

Коли може знадобитися змінити ПІН-код

 • У разі отримання нової картки або перевипуску старої Вам потрібно обов’язково змінити ПІН-код. До зміни ПІН-коду карткою неможна користуватися.
 • Якщо Ви забули свій ПІН-код або є підозра, що він став відомий третім особам.

Де можна змінити ПІН-код:

 • у банкоматі («Мої налаштування»/«Змінити ПІН-код»);
 • у терміналі самообслуговування («Банківські операції»/«Змінити ПІН-код»);
 • у співробітника в будь-якому відділенні банку;
 • надіславши SMS на номер 10060 із текстом PIN+ХХХХ (ХХХХ – останні 4 цифри номера картки).

Для безпеки не використовуйте в ПІН-коді цифри, що повторюються або йдуть підряд, а також свою дату народження. Ці комбінації можуть легко підібрати шахраї. Також не рекомендується встановлювати на всі свої картки один і той самий ПІН-код.

Регулярні платежі

Ви можете доручити банку здійснювати за Вас платежі, що Ви робите регулярно. Наприклад, комунальний платіж або грошовий переказ родичу. Банк буде за Вас здійснювати платежі з Вашої картки, а Ви будете отримувати про це SMS-повідомлення.

Комісія за послугу «Регулярні платежі» менша, ніж у разі здійснення платежів через касу банку. До того ж, Ви не ризикуєте бути відключеним від комунальних послуг, якщо забудете вчасно здійснити платіж. Вам лише потрібно підтримувати на своєму рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості. Замовити квитанцію про оплату Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку або через Приват24.

Детальніше

SMS-банкінг

Щоб поповнити мобільний, здійснити грошовий переказ або переказати гроші на картку, Вам не потрібно йти до банку – Ви можете зробити це, надіславши SMS-команду зі свого мобільного телефону. Наприклад, щоб дізнатися про баланс за карткою, достатньо надіслати на номер 10060 SMS з останніми 4 цифрами номера картки.

Крім того, Вам безкоштовно буде доступний додатковий сервіс – «SMS-інформування». Після кожної операції на суму понад 100 грн на Ваш телефон буде приходити SMS-повідомлення.

Детальніше

Зручна покупка квитків

Регулярні платежі

SMS-банкінг

Поширенi питання

* Залишаючи заявку на сайті і натиснувши кнопку "ЗАМОВИТИ" / "ЗАПОВНИТИ", Ви даєте Банку згоду на обробку своїх персональних даних і підтверджуєте, що ознайомлені зі своїми правами, як суб'єкта персональних даних. Ознайомитись зі своїми правами як суб'єкта персональних даних Ви можете перейшовши за посиланням.