ПриватБанк на свята оновить свої технічні комплекси

У вихідний, 8 квітня, ПриватБанк запланував проведення поточних регламентних робіт основних технічних систем банку. Як повідомила прес-служба ПриватБанку, основні етапи регламентних робіт, що включають оновлення обладнання дата-центру банку, будуть проводитися вночі, коли навантаження на сервіси мінімальна, а більшість клієнтів святкуватимуть одне з головних християнських свят.

«Зростаюча кількість клієнтів і клієнтських операцій вимагає від банку адекватного розширення можливостей технічних комплексів, необхідного для забезпечення стабільної роботи систем, – наголошується в повідомленні прес-служби ПриватБанку. – Ми спеціально проводимо такі заходи у вихідні та свята, заздалегідь приносимо вибачення всім нашим клієнтам, які на час проведення регламентних робіт можуть зіткнутися з можливими короткочасними незручностями під час роботи з банком».

Як зазначає прес-служба банку, завершення регламентних робіт заплановано в першій половині дня 8 квітня, при цьому в ході оновлення технічних засобів можливі короткострокові збої під час здійснення деяких видів операцій фізичних та юридичних осіб через системи електронного банкінгу та термінали самообслуговування. Усі платежі фізичних та юридичних осіб у цей день будуть проводитися з урахуванням регламенту вихідного дня, установленого НБУ для банківської системи. Мережа банкоматів ПриватБанку у вихідні та свята працюватиме в стандартному режимі.

Прес-Служба ПриватБанку

press@privatbank.ua