Приват24 дає роботу сантехнікам

Приват24 та онлайн-сервіс замовлення послуг «Метнись Кабанчиком» запустили спільний проект, що допоможе фахівцям і професіоналам своєї справи отримати додаткові можливості заробітку та працевлаштування. З іншого боку, у клієнтів Приват24 з’явилася можливість швидко та зручно знайти фахівців для виконання побутових і бізнес-завдань за доступними цінами.

«Книга вчить нас, що «в поті чола ти їстимеш хліб» і «того ж дня заплати йому», – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – ПриватБанк і Кабанчик об’єднали в Приват24 попит, пропозицію і платежі – робота знайде виконавця, і праця буде своєчасно оплачена».

Щоб замовити необхідну послугу в Приват24, достатньо вибрати категорію завдань, оформити заявку та оплатити її за допомогою банківської картки. Зареєстровані в Приват24 клієнти зможуть бути одночасно і виконавцями, і замовниками.

«Глобальна місія сервісу Kabanchik.ua – реформація сфери послуг в Україні. Всі ми щодня стикаємося з низьким рівнем компетентності та обов’язковості представників побутового обслуговування та бізнес-послуг. Ми взяли на себе відповідальність виправити цю ситуацію, одночасно надавши роботу сотням тисяч українців, – коментує запуск спільного проекту керівник сервісу «Метнись Кабанчиком» Роман Кірігетов. – За допомогою сильного партнера в особі ПриватБанку ми зможемо достукатися до мільйонів українців і надати їм безпечний і зручний спосіб замовити будь-яку послугу».

За час існування сервісом «Метнись Кабанчиком» скористалися понад 150 тисяч українців. Найбільшою популярністю користуються послуги сантехніків, електриків, майстрів з ремонту меблів і квартир, фрилансерів і кур’єрів. Усього доступно 800 різноманітних категорій послуг. Усі фахівці перед початком роботи проходять ретельну перевірку, мають рейтинг і відгуки попередніх замовників.

У 2015 році всеукраїнський торговий центр в Інтернеті Prom.ua придбав сервіс «Метнись Кабанчиком». Сьогодні сервіс працює і усіх великих містах України, а також у Білорусії, Росії та Казахстані.

Прес-Служба ПриватБанку

press@privatbank.ua