Як користуватися картками ПриватБанку та не платити зайвих комісій

Ми щиро прагнемо до того, щоб наші клієнти не платили зайвих комісій, тому завжди розповідаємо, як безкоштовно користуватися нашими картками й уникнути переплати за кредит.

Порада 1. Оплачуйте покупки карткою, а не готівкою

Розплачуватись будь-якими картками ПриватБанку в магазинах набагато зручніше та вигідніше, ніж знімати готівку, тому що Ви не платите ніяких комісій! До того ж у ПриватБанку є чудова програма «Бонус Плюс». Розраховуючись Вашою карткою в магазинах – партнерах програми, Ви будете отримувати бонуси до 20% за кожну покупку.

Порада 2. Знімайте готівку через банкомати України без додаткових комісій

ПриватБанк потурбувався про те, щоб Ви не переплачували, користуючись чужими банкоматами! Ви можете знімати готівку з Ваших карток через банкомати будь-яких українських банків без додаткових комісій, тобто немає різниці, використовуєте Ви банкомат ПриватБанку або чужий. При цьому за зняття грошей з Картки для виплат Ви взагалі нічого не платите.

Порада 3. Користуйтесь безкоштовною послугою SMS-інформування

Ви можете безкоштовно підключити будь-яку Вашу картку (деякі картки підключаються автоматично) до послуги SMS-інформування. Це значить, що всякий раз, коли за карткою буде відбуватися зарахування або списання на суму понад 50 грн, Ви будете отримувати про це повідомлення на свій мобільний.

Порада 4. До 55 днів безкоштовно користуйтесь кредитним лімітом на картці

Що таке пільговий період

У Вашої картки «Універсальна» є пільговий період користування до 55 днів, під час якого Ви можете користуватися кредитними коштами безкоштовно. Це значить, що, якщо Ви погасите кредит протягом пільгового періоду, Вам не доведеться платити за ним процентів за користування!

Що таке обов’язковий платіж за кредитом

Якщо Ви не вклалися в пільговий період, то Вам потрібно щомісячно вносити на картку обов’язковий платіж для погашення кредиту. Мінімальний щомісячний платіж становить 5% від суми заборгованості (але не менше 100 грн), що не створить значного навантаження на Ваш сімейний бюджет і в той же час не дозволить вийти на прострочення за кредитом.

Розглянемо два приклади

Приклад 1.   2 березня Ви взяли в кредит 500 грн, а 28 березня – ще 500 грн. Якщо до 25 квітня Ви повернете на картку
1 000 грн, Ви не заплатите жодної комісії за використання кредитних коштів!

Приклад 2.   2 березня Ви здійснили купівлю в рахунок кредитних коштів на суму 300 грн, а 28 березня зняли з картки ще 700 грн. 5 квітня прийшлося зняти з картки ще 1 500 грн. Погасивши борг у 1 000 грн до 25 квітня, Ви можете не турбуватися про 1 500 грн, що взято на початку місяця, – проценти на них не будуть нараховуватися до 25 травня!

Де наші клієнти можуть уточнити суму мінімального платежу?

Ми подбали про те, щоб Вам було максимально просто дізнатися про суму обов'язкового платежу. Перевірити її самостійно Ви можете за допомогою банкомата, термінала самообслуговування, зателефонувавши на номер 3700 або в Інтернет-банку Приват24.