Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Ваші вклади захищені не тільки фінансовою стабільністю ПриватБанку, але і державою, що передбачила умови повернення заощаджень громадянам у випадку форс-мажорних обставин.

З 08.09.2012 р. максимальна сума відшкодування, включаючи нараховані відсотки за депозитами, для одного вкладника становить 200 000 грн.

Інформація для клієнтів неплатоспроможних банків, які отримують відшкодування від Фонду через ПриватБанк

Зателефонувавши на номер 3700 (безкоштовно з мобільного), Ви можете заздалегідь дізнатися, чи є Ви в списках на отримання компенсації через наш банк. Співробітник банку повідомить Вам, чи є Ви в списку на виплату. Суму до виплати дистанційно ми не повідомляємо.

Отримати відшкодування від Фонду гарантування Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку по всій Україні. Для отримання компенсації достатньо пред’явити паспорт та ідентифікаційний код.

Зверніть увагу, що більшість відділень ПриватБанку, окрім робочих днів, обслуговують клієнтів і в суботу.

Як це працює

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб – установа, яка від імені держави гарантує повернення вкладів кожному вкладнику у випадку ліквідації банку.

Виплата коштів за всіма депозитами, включаючи нараховані проценти, відбувається в розмірі загальної суми вкладів, але не більше ліміту, що визначається Фондом. Відшкодування вкладів у іноземній валюті відбувається в гривні за офіційним курсом Національного банку України, що діє на дату призначення ліквідації банку.


Детальну інформацію про Фонд гарантування вкладів в Україні можна дізнатися:

  • на офіційному сайті Фонду www.fg.gov.ua, розділ «Для вкладників».

  • за телефонами Фонду: 0 800 308 108 та 044 333 3655 (згідно з тарифами оператора зв'язку).

Поштова адреса Фонду: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17.

Електронна пошта:  fgvfo@fg.gov.ua