Міні-термінал

Замовте міні-термінал безкоштовно та приймайте платежі від клієнтів там, де Вам зручно!

Міні-термінал від ПриватБанку

ПриватБанк один із перших у світі пропонує революційну послугу – можливість приймати оплату за платіжними картками Visa або MasterCard за допомогою безкоштовного міні-термінала.

Міні-термінал працює, як звичайний POS-термінал. Але при цьому Ви приймаєте платежі від клієнтів там, де Вам зручно, а не тільки у фіксованій точці продажу. Під час переказу гроші потрапляють на Ваш банківський рахунок або картку.

платежный терминал

Що таке міні-термінал

Пристрій для зчитування платіжних карток, який можна підключити до смартфону або планшета на базі Apple iOS чи Android, а також до персонального комп’ютера.

Кому може бути корисний міні-термінал

Це ідеальний варіант для тих, кому потрібно швидко та мобільно приймати платежі:

  • підприємців;
  • нотаріусів;
  • страхових, торгових і туристичних агентів;
  • таксистів, лікарів, кур’єрів;
  • власників інтернет-магазинів (наприклад, для оплати доставки).

Які переваги дає Вам міні-термінал

  • Простота у використанні – Ви підключаєте міні-термінал до свого телефону та здійснюєте необхідні операції просто на екрані.
  • Безпека – Ви спокійні за цілість коштів, тому що не приймаєте до оплати готівку.
  • Лояльність клієнтів – Ваші клієнти отримують альтернативні способи здійснення платежів.
  • Економія – немає контрактів, щомісячних грошових зборів і прихованих витрат, оплачується тільки комісія за опрацювання угоди.
Більш детальна інформація

Тарифи

Комісія Тариф
За приймання платежів з ПриватБанку
2,75%
За приймання платежів з карток інших банків
2,75%
Замовити
49 грн*

* Вартість кур'єрської доставки входить до вартості замовлення міні-термінала. У разі одночасного замовлення 11 і більше міні-терміналів кур'єрська доставка – за рахунок ПриватБанку.

Поширенi питання

Всього питань: 11

* Залишаючи заявку на сайті та натискаючи кнопку «ЗАМОВИТИ»/«ЗАПОВНИТИ», Ви даєте банку згоду на збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, поширення (реалізацію, передачу), використання, опрацювання, знеособлення, знищення будь-яких Ваших персональних даних та доступ третіх осіб до Ваших персональних даних з метою здійснення банком банківської та/або господарської діяльності. Ця згода безумовна, безвідклична та не обмежена строком дії.