Страховим компаніям

На цій сторінці наведено послуги та продукти банку, що допоможуть Вашій компанії працювати ефективніше.

Будемо раді Вашим питанням

?
* Обов'язкові поля

Оплата частинами

Ви можете запропонувати своїм клієнтам оплачувати страховку в розстрочку! 12 платежів на рік, відсутність комісії для клієнта та миттєве оформлення – достатньо лише картки ПриватБанку. При цьому Ваша компанія отримує гроші відразу, а не частинами – банк розраховується за клієнта в момент оформлення страховки, звільнюючи Вас від зайвих турбот. Низькі тарифи та відсутність комісії за 7 перших платежів дозволяє Вам розширити список клієнтів не знижуючи цін.

Дізнатися більше

Картка для виплат

Зручний інструмент для розрахунків з агентами та виплат співробітникам зарплат і премій. Просто вручіть картку та перераховуйте на неї гроші коли буде необхідно. Ви не розраховуєтесь готівкою, а просто роздаєте картки та зараховуєте на них гроші.

Дізнатися більше

Приймання платежів

Банк пропонує Вашим клієнтам багато зручних варіантів оплати послуг Вашій компанії. Широка мережа відділень і терміналів самообслуговування по всій країні дозволить клієнтам оплачувати послуги компанії за допомогою готівки або банківської картки. Оплачувати рахунки, що надійшли в поштову скриньку, клієнт може за допомогою телефону – достатньо зробити фото та надіслати його в банк. Ви також можете виставляти рахунки на електронну пошту, використовуючи сервіс Invoice.

Дізнатися більше

Торгова виручка

Банк пропонує страховим компаніям зручні способи зарахування торгової виручки на рахунок. Для компаній із розвинутою мережею представництв буде зручно вносити торгову виручку в терміналах самообслуговування або відділеннях банку по всій країні. Для компаній з одним або декількома великими філіями ми придумали послугу швидкісної інкасації. В обох випадках гроші надходять на рахунок протягом 10 хвилин.

Дізнатися більше

Картка класу Gold

Використовуйте картки рівня Gold для підвищення лояльності клієнтів. Ви можете відзначати їх відданість подарунковою карткою для спеціальних клієнтів. У свою чергу ПриватБанк потурбується про найвищий рівень обслуговування Ваших почесних клієнтів.

Дізнатися більше

Валютні операції

ПриватБанк пропонує послуги з валютно-обмінних і конверсійних операцій для співпраці Вашої компанії з іноземними партнерами та роботи з іноземними клієнтами.

Дізнатися більше

Зарплатний проект

Економте на виплаті зарплати до 200 грн на рік на кожного співробітника! Ваш бухгалтер може зараховувати гроші на картки через Приват24 і в будь-який час подивитися, чи опрацьована відомість. У ПриватБанку найбільша мережа банкоматів. Ваші співробітники зекономлять до 400 грн на рік, які раніше довелося б витратити на комісії за зняття готівки в банкоматах чужих банків.

Дізнатися більше

Грошові перекази

Банк гарантує високу швидкість доставки переказу Вашим клієнтам та абсолютну надійність пересування Ваших грошей. Широка мережа відділень ПриватБанку та велика кількість каналів самообслуговування дозволяють надіслати та отримати грошовий переказ через будь-яку з найбільш популярних міжнародних систем за декілька хвилин.

Дізнатися більше

УБКІ

Ваша компанія отримає доступ до бази «Українського бюро кредитних історій» – це дозволить значно знизити ризик збитків і попередньо перевіряти клієнтів на сумлінність. «Стандартний кредитний звіт» допоможе Вам провести аналіз поточних кредитних зобов’язань страховика та уникнути витрат на укладення сумнівних угод.

Дізнатися більше

Регулярні платежі

Ваш клієнт може один раз дати розпорядження банку та зазначити дату щомісячних платежів – щомісяця з його рахунку буде автоматично списуватися сума для оплати страховки. Якщо на картці немає грошей, банк спробує повторити платіж через деякий час. У будь-який момент клієнт зможе скасувати регулярний платіж і вносити оплату самостійно. Це дозволяє клієнтам страхових компаній не забувати про регулярні платежі та жодного дня не залишатися без страховки, що особливо актуально для компаній, що працюють у сфері медичного страхування.

Дізнатися більше