Благодійність

?

Тарифи

Відкриття рахунку Безкоштовно
Вартість обслуговування на місяць Безкоштовно
Платежі на рахунки в ПриватБанку Безкоштовно
Оформлення Корпоративних карток і картки «Ключ до рахунку» Безкоштовно
Закриття рахунку Безкоштовно

Детальніше про відкриття рахунку та тарифах

Як відкрити збір безготівкових благодійних внесків

Для приймання коштів у безготівковій формі Вам достатньо зазначити Ваші банківські реквізити:

  • номер рахунку;
  • МФО;
  • ЄДРПОУ;
  • найменування Вашої організації.

Безготівкові платежі приймаються цілодобово з рахунків, відкритих у ПриватБанку. Якщо у Вас ще немає рахунку в ПриватБанку, то його можна замовити просто зараз через сайт банку.

преимущества рассрочки на авто

Як відкрити збір готівкових благодійних внесків

Для приймання готівки від фізичних осіб Вам достатньо зазначити номер Вашої картки «Ключ до рахунку». Платежі приймаються цілодобово з будь-яких рахунків і карток.

Якщо у Вас ще немає картки «Ключ до рахунку» у ПриватБанку, то її можна замовити просто зараз через сайт банку.

Як відкрити збір благодійних внесків через Інтернет?

Створіть на своєму сайті віджет для приймання благодійних внесків за допомогою інструментів, що пропонує LiqPay. Зробити це можуть як фізичні, так і юридичні особи за інструкцією.

Якщо у Вас виникли запитання під час роботи з акаунтом LiqPay або приймання коштів, напишіть повідомлення на адресу: technical.support@liqpay.com або скористайтеся банером «Допомога Онлайн» на сайті liqpay.com.

преимущества рассрочки на авто

На швидкості 24/7/365

ПриватБанк задає новий напрямок у сфері обслуговування клієнтів – проведення операцій за рахунками вночі, святкові та вихідні дні. Ми втричі збільшили тривалість робочого дня за більшістю популярних послуг і кардинально спростили роботу з банком у Приват24. Усі операції, що не залежать від зовнішніх регламентів і забезпечуються системою дистанційного банківського обслуговування, опрацьовуються банком цілодобово та без вихідних.

Швидкість проведення платежів – 1 секунда!

Порядок реєстрації благодійної організації

1. Перевірка назви організації в ЄДР.

2. Проведення засновницьких зборів, підготовка та засвідчення в нотаріуса необхідних засновницьких документів (протокол зборів засновників про створення благодійного фонду; статут благодійного фонду (2 екз.); відомість (відомості про керівні органи благодійного фонду); нотаріально засвідчена заява про створення благодійного фонду; реєстраційна картка на проведення державної реєстрації благодійного фонду (форма № 1); документ про оплату реєстраційного збору; у разі потреби довіреності, накази тощо).

3. Реєстрація організації у відділі державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців – за місцем її знаходження, отримання виписки з ЄДР з відмітками про присвоєння ідентифікаційного коду.

4. Реєстрація в органах статистики та отримання довідки про присвоєння кодів господарської діяльності (КВЕД).

5. Постановка на облік в органах податкової інспекції та отримання документу про реєстрацію благодійної організації в реєстрі неприбуткових організацій.

6. Реєстрація в ПФУ та отримання довідки з реєстраційним номером платника єдиного внеску.

7. Виготовлення печатки (подається заява, виписка з ЄДР, ескіз печатки).

8. Відкриття банківського рахунку.

преимущества рассрочки на авто

Поширенi питання