Рейтинги і Нагороди

  • Рейтинги
  • Нагороди

Міжнародні рейтинги

Standard Rating

Довгостроковий рейтинг за національною шкалою

uaАА

Fitch Ratings

Довгостроковий рейтинг за національною шкалою

AA-(ukr)

Рейтинг стійкості

b-

Довгостроковий рейтинг РДЕ в іноземній валюті

B-/Stable

Довгостроковий рейтинг РДЕ в національній валюті

B-/Stable

Короткостроковий рейтинг РДЕ в іноземній валюті

B

Рейтинг підтримки

5

Рівень підтримки довгострокового РДЕ

B-

Прогноз

Стабільний

Standard & Poor's

Оцінка характеристик власної кредитоспроможності (SACP)

b-

Довгостроковий кредитний рейтинг контрагента

ССС+

Короткостроковий кредитний рейтинг контрагента

С

Прогноз

Стабільний

Moody’s (рейтинги визначаються на основі публічної інформації)

Базова оцінка кредитоспроможності (BCA)

Caa3

Скоригована базова оцінка кредитоспроможності (Adjusted BCA)

Caa3

Рейтинг за депозитами в іноземній валюті (GFC)

Caa3/Positive

Рейтинг за депозитами у національній валюті (GLC)

Caa2/Positive

Оцінка ризику контрагента

Caa1(cr)

Прогноз

Позитивний

Історія міжнародних рейтингів

2017
31 жовтня 2017 
31 жовтня міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг Приватбанку за національною шкалою до рівня «AA-(ukr)». Прогноз по рейтингах банку - “стабільний”.

Детальніше див. прес-реліз Fitch Ratings

30 серпня 2017 
30 серпня міжнародне рейтингове агентство Moody’s підвищило рейтинги Приватбанку слідом за нещодавнім підвищенням рейтингу України. Прогноз по рейтингах банку - “позитивний”.

Детальніше див. прес-реліз Moody’s
26 квітня 2017 
26 квітня міжнародне рейтингове агентство S&P підвищіло кредитні рейтинги ПриватБанку до «ССC +/С». Прогноз по рейтингах банку - "стабільний".

Детальніше див. прес-реліз Standard&Poor’s

2016
30 грудня 2016 
30 грудня 2016 рейтингова агенція Standard Rating присвоїла банку довгостроковий рейтинг за національною шкалою на рівні uaAA.

Детальніше див. прес-реліз Standard Rating (от 30.12.2016)

2015
4-7 грудня 2015 
В рамках успішної реструктуризації зовнішнього боргу ПриватБанку рейтингові агенції Fitch та Standard & Poor's підвищили кредитні рейтинги банку.

Рейтингова агенція Fitch Ratings агенція підвищила довгостроковий і короткостроковий рейтинг контрагента в іноземній валюті до "ССС / С" з "RD". Рейтинг стійкості був підвищений до рівня “ccc" з "f".

Рейтингова агенція Standard & Poor's Ratings Services підвищило довгостроковий кредитний рейтинг ПриватБанку до рівня «В-» з “SD” (4 грудня було проведено технічне зниження рейтнгу з “ССС”), а оцінка характеристик власної кредитоспроможності була підвищена до рівня "B-".


Детальніше див. прес-реліз Fitch Ratings,
прес-релізи Standard & Poor (від 04.12.2015 та 07.12.2015)

28 вересня 2015 
Рейтингова агенція Standard & Poor's Ratings Services підвищила кредитні рейтинги ПриватБанку до рівня «СС/С» після виплати банком 23 вересня 2015 купона за євробондами на суму 200 млн. доларів США, термін погашення яких після досягнення угоди з інвесторами перенесено з вересня 2015 року на січень 2018 року.

Детальніше див. прес-релiз Standard & Poor’s

9-10 липня 2015 
В зв’язку з проведенням переговорів з інвесторами про продовження термінів погашення євробондів банку згідно з рекомендаціями НБУ про збільшення капіталізації з метою полегшення тиску на валютному ринкуУкраїни рейтингові агенції Standard & Poor's Ratings Services та Fitch Ratings переглянули рейтинги ПриватБанку. Так, 9 липня 2015 року рейтингова агенція Standard & Poor's переглянула довгостроковий кредитний рейтинг ПриватБанку за зобов’язаннями в іноземній валюті до «СС» з «ССС». Короткостроковий кредитний рейтинг банку на рівні «С», а індивідуальну оцінку характеристик кредитоспроможності банку (SACP) встановило на рівні «ссс». 10 липня 2015 р. Fitch переглянуло довгострокового рейтинга (РДЕ) в іноземній валюті до рівня “С” з “ССС”, рейтинг стійкості (VR) банку було знижено до рівня “с”. При цьому довгостроковий рейтинг (РДЕ) в національній валюті було підтверджено на рівні “ССС” як знак того, что зобовязанні деноміновані в національну валюту не включено до процесу реструктуризації боргу. Довгостроковий рейтинг ПриватБанку за національною шкалою було підтверждено на рівні “А-(ukr)” з стабільним прогнозом.

​Детальніше див. пресс-реліз Standard & Poor’s та пресс-реліз Fitch Ratings

26 березня 2015 
26 березня рейтингове агентство Moody's підтвердило рейтинг ПриватБанку за депозитами в іноземній валюті (GFC) на рівні Са. Pейтинг за депозитами в національній валюті (GLC) і рейтинг довгострокових пріоритетних незабезпечених боргових зобов'язань в іноземній валюті були змінені до рівня Са, а також змінено рейтинг довгострокового субординованого боргу в іноземній валюті до рівня С у звязку зі зниженням базової оцінки кредитоспроможності (ВСА) Банку до рівня са. Такі рейтингові дії є наслідком зниження рейтингів державних облігацій України.

Детальніше див. пресс-реліз Moody’s

24 листопада 2015 
24 листопада 2015 року, рейтингова агенція Moody's підвищила рейтинг ПриватБанку за депозитами в національній валюті до рівня Caa3, а інші рейтинги підтверджено на поточному рівні. Прогноз по рейтингах змінений на "Стабільний" з “Негитавного”, Перегляд рейтингів пов'язані з підвищенням рейтингів державних облігацій України та успішним завершенням переговорів з інвесторами про продовження термінів єврооблігацій банку.

Детальніше див. пресс-реліз Moody’s
18-23 вересня 2015 
У результаті підписання додаткової кредитної угоди про продовження термінів погашення євробондів на суму 200 млн. доларів США та збільшення процентної ставки за цими облігаціями на початку вересня 2015 року, рейтингові агенції Fitch Ratings та Standard & Poor's Ratings Services переглянули рейтинги ПриватБанку.

Так, Fitch Ratings знизило довгостроковий і короткостроковий рейтинги (РДЕ) в іноземній валюті до рівня «RD», а рейтинг стійкості (VR) був переглянутий з рівня «с» до рівня «f». Довгостроковий рейтинги за національною шкалою і РДЕ в національній валюті було підтверджено на поточному рівні.

Standard & Poor's Ratings Services знизило довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги ПриватБанку до рівня «SD». Оцінка характеристик власної кредитоспроможності (SACP) була підтверджена на рівні «ссс», що, на думку агентства, свідчить про адекватну бізнес-позицію банку.

Детальніше див.:
прес-реліз Fitch Ratings
пресс-релиз Standard & Poor’s

20 квітня 2015 р 
20 квітня 2015 р. рейтингова агенція Standard & Poor's Ratings Services переглянула рейтинги ПриватБанку: довгостроковий рейтинг було переглянуто до рівня «ССС-» з «ССС» внаслідок зниження довгострокового рейтингу України в іноземній валюті. Прогноз за рейтингами банку «Негативний», так як, на думку агенції, суверенні ризики в Україні мають значний вплив на кредитоспроможність ПриватБанку. Короткостроковий рейтинг ПриватБанку підтверджено на рівні «С».

​Детальніше див. пресс-реліз Standard & Poor’s

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997

Нагороди

ПриватБанк в Україні визнано найкращим банком 2015 року в рейтингу Worlds Best Emerging Market Banks in Central & Eastern Europe

Детальніше

ПриватБанк в Україні визнано найкращим банком 2014 року в рейтингу Worlds Best

Детальніше

Кращий банк-оператор ринку валютообмінних операцій в Україні. Global Finance.

Детальніше

Кращий банк року 2012 в Україні. The Banker.

Детальніше

«Кращий банк України 2011 ». Global Finance.

Детальніше

«Найбільш інноваційний банк 2011 »за технологію« Online Інкасація»

Детальніше

«Найбільш інноваційний банк 2010 »за технологію« Без монет»

Детальніше

Кращий банк року 2010 в Україні. The Banker.

Детальніше

Mall Awards 2010: ПриватБанк - кращий банк торговельної індустрії.

Детальніше

Кращий банк року 2013 в Україні. Global Finance.

Детальніше