ПОСЛУГИ
Паливнi скретч-картки
Квитки на транспорт
ПриватФонд - приватним клiєнтам
Товари та послуги в банкоматах
Тарифи
Ваучери
Послуги дiлiнгового центру
Екстренна допомога для автомобiлiстiв
Iнтернет Банк Приват24
MobileBanking
Отримайте баланс по Вашому рахунку не виходячи з дому
Iнструменти eCommerce
      ПОСЛУГИ   Приватним клiєнтам   Iншi послуги

Екстренна допомога для автомобiлiстiв

ПриватБанк - Екстренна допомога для автомобiлiстiв

ПриватAssistance - це оперативна цілодобова допомога клієнтам Банку практично на всі випадки життя. Унікальна послуга доступна кожному, хто придбав кредитну карту Універсальна та підключив додаткову послугу ПріватAssistance в Банку.
Маючи додаткову послугу ПріватAssistance Ви завжди буде відчувати себе впевнено в дорозі, наприклад, у Вас не заводиться двигун, пробито колесо або сталася аварія - в найкоротший час Вам буде забезпечений професійний сервіс за місцем вимоги.


Основні переваги

· Легкість підключення - протягом 30 хвилин з моменту відправки смс повідомлення з підтвердженням бажання підключитися з Вами зв'язується оператор і проводить активацію брелока.
· Зручність оплати - Ви не повинні відвідувати відділення банку і стояти чергу в касі для того щоб здійснити оплату за підключення, оплата проводиться шляхом автоматичного списання коштів з будь-якої Вашої картки, оформленої в ПриватБанку
· Простота використання - для отримання різного роду послуг Вам достатньо знати тільки один номер телефону
· Немає вікових обмежень по підключенню - послугою може користуватися абсолютно будь-яка людина, без будь-яких обмежень
· Автоматична пролонгація - Вам не потрібно звертатися в банк для продовження, послуга буде автоматично продовжена в момент закінчення строку дії договору


Оформлення та використання


Після отримання поданої Вами заявки Банк зв'яжеться з Вами, виробляє консультацію, а також запрошує Вас у відділення для отримання брелока, який є невід'ємною частиною послуги. Після того, як Ви отримав брелок і дізналися свій ID номер, під яким він буде значитися в базі ПріватАссістанс, він направляє смс повідомлення для активації брелока. Протягом 30 хвилин з Вами зв'язується оператор і проводить активацію брелока. Оплата за підключення проводиться моментально шляхом списання коштів з Вашої картки.Перелік послуг, які надає служба PrivatAssistance1) Інформаційна підтримка: Виможете звернутися в нашу службу і попросити знайти будь-яку інформацію. Інформація повинна бути не заборонена законодавством України і носити офіційний характер (адреси і телефони підприємств, графік роботи; розклад і бронювання ж / д, авіа квитків, автобусних рейсів, вартість та наявність квитків; курс валюти, прогноз погоди, кіноафіша, гороскоп, програма передач і т.д.)
2) У нас є ряд консультацій (юридична, медична, консультація з фахівцем сто при поломці автомобіля, консультація по банківським продуктам)
3) Технічна допомога - це ряд послуг, пов'язаних з обслуговуванням автомобіля. Наприклад: через нашу службу можна записати автомобіль на сто для проходження діагностики і поточного ремонту, записати автомобіль на автомийку. Придбати запчастини на автомобіль, організувати тюнінг. При виникненні екстрених ситуацій в дорозі, ДТП або просто при поломці автомобіля можемо організувати виклик евакуатора, підвезення бензину, заміну колеса, зарядку акумулятора і пр.
4) Також надаємо такі послуги: виклик таксі, переказ коштів між вашими рахунками, поповнення мобільного телефону, бронювання номерів у готелях і столиків в кафе і ресторанах.
5) Послуга консьєрж-сервіс передбачає передачу термінової інформації 3-м особам, поздоровлення зі всілякими святами.Як подати заявку- За номером 0800505909
- На сайті www.agent.privatbank.ua

Про пакет послуг «Екстрена допомога» компанії «CORIS»

Про пакет послуг «Авто Допомога» компанії «Український Асістанс»

Останній страховий випадок